skip to Main Content

FlyingVoice Hakkında

2007 yılında kurulan Flyingvoice, iletişim terminal ekipmanı ve VoIP CPE tek elden çözümlerin lider üreticisidir. Ayrıca ekip üyelerimizin tamamı en iyi telekom kuruluşlarından ve VoIP alanında kapsamlı profesyonel deneyime sahiptir.

Eksiksiz bir VoIP ürün grubu ile Flyingvoice, iş ve ev için VoIP telefonları, ATA Cihazları, ağ geçitleri ve yönlendiriciler konusunda uzmanlaşmıştır. Her Flyingvoice ürünü için patentli teknolojinin bağımsız araştırma ve geliştirme çalışmalarına sahiptir. Bu yüzden yalnızca katı taşıyıcı düzeyinde BMT testini geçmekle kalmayıp, aynı zamanda endüstrinin başlıca Softswitch platformları, IMS platformları ve IP-Santral Yazılım platformları ile detaylı olarak test edilmiştir.

Ağ ve iletişimde “satın alması kolay ama kullanması zor” ama bu sorununu çözerek küçük, orta ve mikro işletmeleri güçlendirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca Flyingvoice, bu yıllar boyunca rekabet gücü yüksek ürün ve hizmetleriyle yerli veya yabancı iletişim operatörlerinin, sistem entegratörlerinin ve işletmelerin güvenini ve övgülerini kazandı.

 

Flyingvoice Telefon Modelleri

FlyingVoice Değerleri

Misyon:

Ağ ve iletişimde “satın alınması kolay ancak kullanımı zor” ancak bu sorunu çözmek ve BT/DT kullanımını basitleştirerek KOBİ’leri güçlendirmek.

Vizyon:

KOBİ’lerin %60’ı için ağ ve iletişim ürünlerini satın alırken FlyingVoice’u ilk tercih haline getirin. KOBİ’lerin ağlar ve UC sistemleri kurmaları için en güvenilir iş ortağı olun.

Değerler:

Temel Değerler: Dürüstlük,
Büyümenin Sorumluluk İlkeleri : Tutkuyu öğrenmede, işte ve hayatta tutun.
Organizasyon Prensipleri: Organize, Disiplinli, Güvenilir, Denetlenen
Çalışma Prensipleri: Hedeflenen, Planlanan, Belgelenen, Üretken
İşbirliği Prensipleri: Süreçlerin Müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanması.
Müşteri İlkeleri: İşimiz ve sorumluluğumuz müşteri beklentilerini gerçekleştirmek ve aşmaktır.

Detaylı bilgi için üreticisinin websitesini ziyaret edin: https://www.flyingvoice.com/about.html

Flyingvoice Markası Hakkında
Flyingvoice Wifi Telefon Modelleri