Skip to content

FlyingVoice Hakkında

2007 yılında kurulan Flyingvoice, iletişim terminal ekipmanı ve VoIP CPE tek elden çözümlerin lider üreticisidir. Ayrıca ekip üyelerimizin tamamı en iyi telekom kuruluşlarından ve VoIP alanında kapsamlı profesyonel deneyime sahiptir.

Eksiksiz bir VoIP ürün grubu ile Flyingvoice, iş ve ev için VoIP telefonları, ATA Cihazları, ağ geçitleri ve yönlendiriciler konusunda uzmanlaşmıştır. Her Flyingvoice ürünü için patentli teknolojinin bağımsız araştırma ve geliştirme çalışmalarına sahiptir. Bu yüzden yalnızca katı taşıyıcı düzeyinde BMT testini geçmekle kalmayıp, aynı zamanda endüstrinin başlıca Softswitch platformları, IMS platformları ve IP-Santral Yazılım platformları ile detaylı olarak test edilmiştir.

Ağ ve iletişimde “satın alması kolay ama kullanması zor” ama bu sorununu çözerek küçük, orta ve mikro işletmeleri güçlendirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca Flyingvoice, bu yıllar boyunca rekabet gücü yüksek ürün ve hizmetleriyle yerli veya yabancı iletişim operatörlerinin, sistem entegratörlerinin ve işletmelerin güvenini ve övgülerini kazandı.

 

Flyingvoice Telefon Modelleri

FlyingVoice Değerleri

Misyon:

Ağ ve iletişimde “satın alınması kolay ancak kullanımı zor” ancak bu sorunu çözmek ve BT/DT kullanımını basitleştirerek KOBİ’leri güçlendirmek.

Vizyon:

KOBİ’lerin %60’ı için ağ ve iletişim ürünlerini satın alırken FlyingVoice’u ilk tercih haline getirin. KOBİ’lerin ağlar ve UC sistemleri kurmaları için en güvenilir iş ortağı olun.

Değerler:

Temel Değerler: Dürüstlük,
Büyümenin Sorumluluk İlkeleri : Tutkuyu öğrenmede, işte ve hayatta tutun.
Organizasyon Prensipleri: Organize, Disiplinli, Güvenilir, Denetlenen
Çalışma Prensipleri: Hedeflenen, Planlanan, Belgelenen, Üretken
İşbirliği Prensipleri: Süreçlerin Müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanması.
Müşteri İlkeleri: İşimiz ve sorumluluğumuz müşteri beklentilerini gerçekleştirmek ve aşmaktır.

Detaylı bilgi için üreticisinin websitesini ziyaret edin.

Flyingvoice Markası Hakkında
Flyingvoice Wifi Telefon Modelleri

Kablosuz iletişim, günümüz dünyasında günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. İnsanlar kablosuz ağları ev, ofis, alışveriş merkezi ve otobüs gibi her yerde iş, çalışma ve eğlence için kullanır. Kablosuz iletişim, çalışma sırasında hareket eden insanlar için çok uygun olan kablolama gerektirmez. Flyingvoice ve Yeastar, kablosuz iletişim teknolojisine dayalı olarak, işletmelerin verimli ve güvenilir kablosuz VoIP iletişimi ihtiyaçlarını yüksek oranda karşılayan bir kablosuz VoIP iletişim çözümünü ortaklaşa piyasaya sürdü.

Çalışma verimliliğini artırmak ve maliyeti azaltmak için birçok küçük ve orta ölçekli işletme, yavaş yavaş geleneksel kablolu sabit telefonları daha kullanışlı ve verimli mobil kablosuz telefonlarla değiştiriyor.

Çalışma verimliliğini artırmak, iletişimi kolaylaştırmak ve kurumsal imajı geliştirmek için işletmelerin sesli iletişim gereksinimleri şunlardır:

  1.  IVR, özel selamlamalar gibi kişiselleştirilmiş istemler sunabilir.
  2. Çağrıların cevaplanması ve çalışanlara yönlendirilmesini merkezileştirmek için bir santral numarası gereklidir.
  3. Telefonlar ücretsiz dahili aramaları destekler ve tek tıklamayla aramaları, tek tıklamayla aktarımları ve diğer kısayol tuşu işlevlerini gerçekleştirebilir.
  4. Çok taraflı konferanslar, kurumsal telefon rehberinin otomatik yüklenmesi, tekrar arama, geri arama ve arama kaydı sorgulama gibi gelişmiş ses işlevleri.
  5. Telefon ve cep telefonu iletişimi, ofis dışındayken bile şirket aramalarını cevaplamak için entegre edilebilir.
  6. Telefonlar, hızlı kurulum ve dağıtım gerçekleştirebilen ve yönetimi ve bakımı kolay kablosuz bağlantıyı destekler.
  7. Arama yaparken ses, gecikme ve sıkışma olmadan nettir.

Çözüm

Bu çözüm Flyingvoice IP telefonuna dayanmaktadır ve örnek olarak Yeastar IP Santral almaktadır.
1. Birincil IP Santrali sunucu odasına kurun ve ağa bağlayın.
2. Telefonları ön büroya, açık ofis alanına ve yönetici ofisine dağıtın ve Wi-Fi aracılığıyla ağa bağlanın. Her telefon kendi dahili numarasını otomatik olarak alabilir, telefonlar ile IP Santral arasında kayıt ve telefonlar arasında ücretsiz görüşme gerçekleştirebilir.
3. Telefon hattını IP Santrale bağlayın, ardından harici aramalar yapılabilir ve alınabilir.