Skip to content

Yeastar PBX Yeni Ürün Yazılımı Kişiler, Zoho Entegrasyonu ve SNMP Ekler

S-Serisi VoIP PBX (v30.13.0.15), K2 IP-PBX (v80.13.0.15) ve Yeastar Cloud PBX (v81.13.0.15) için yeni bir ürün yazılımı sürümünün yayınlandığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz bugün.

Daha iyi kullanılabilirlik ve müşteri deneyimi peşinde, bu ürün yazılımı güncellemesi üç yeni özellik ekler – Kişiler, SNMP ve Zoho Entegrasyon Uygulaması – kullanıcıların kolayca PBX’e özgü Kişiler yönetim sistemi oluşturmasını, PBX’lerini otomatik istatistik izleme ile daha verimli bir şekilde izlemesini, ve daha birleşik ofis deneyimi için PBX’i Zoho CRM ile entegre edin.

Ayrıca bu güncelleştirme, telefon sisteminizi kötü amaçlı saldırılara karşı en iyi şekilde korumak için önemli güvenlik geliştirmeleri de içerir. Ürün yazılımını mümkün olan en kısa sürede güncellemenizi öneririz.

Son ürün yazılımı sürümünden bu yana yeni özellikler ve optimizasyon.

İletişim

Desteklenen PBX Modelleri: S50, S100, S300, Yeastar Cloud PBX, K2 IP-PBX

S Serisi VoIP PBX, Cloud PBX ve K2 IP-PBX’te yerel Kişiler yönetiminden yararlanın. Yepyeni Kişiler özelliği, kullanıcıların tek bir platformda ve birden çok cihazda verimli bir şekilde iş ve kişisel kişiler oluşturmaları, yönetmeleri, paylaşmaları ve çevirmeleri için yerleşik bir PBX işlevi olarak geliştirilmiştir.

Bu özellik sayesinde PBX yöneticileri, kuruluşun belirli üyeleriyle paylaşılabilecek bir Şirket Kişileri listesi oluşturabilir. Bireysel uzantılar ayrıca kendilerine özel Kişisel Kişiler oluşturabilir ve yönetebilir. Böylece tüm şirket, kişisel irtibatların gizliliğini bireysel düzeyde korurken, tek bir birleşik kişi yönetim sisteminden çalışabilir.

Yeastar PBX Sistemi için kişiler özelliği

Ayrıca, eklenen tüm Kişiler, kolay kişi aramayı sağlamak için Linkus Mobile Client ile senkronize edilir. Gelen çağrılar arayan kimliğine göre de eşleştirilir – böylece arayanlar daha az tanıdık bir telefon numarası dizesi yerine adlarıyla gösterilir.

Özellik Ayrıntıları ve Yapılandırma: Kişiler özelliği ve yapılandırması hakkında daha fazla bilgi için lütfen buradaki özellik kılavuzuna bakın:  S Serisi VoIP PBX için, Yeastar Cloud PBX için, K2 IP-PBX için .

İndir


Yepyeni Kişiler özelliğiyle çalışmak için en son Linkus Mobile Client’ı indirin .

Zoho Entegrasyon Uygulaması Resmi Sürümü

Desteklenen PBX Modelleri:  S50, S100, S300, Yeastar Cloud PBX

Yeastar PBX Sistemini eldeki bir geliştiriciye ihtiyaç duymadan Zoho CRM ile ve daha resmi olarak dakikalar içinde entegre edin!

Lisans gerekmez, Yeastar Zoho Entegrasyon Uygulaması, Yeastar PBX Sistemi, Zoho CRM ve daha fazla Zoho SaaS uygulaması arasında hızlı bir entegrasyonu kolaylaştırmak için tasarlanmış ücretsiz bir yerleşik PBX işlevidir. Sorunsuz bir UC deneyimi sağlamak için zengin gelişmiş özelliklere sahiptir:

 • Aramak İçin Tıklayın: Zoho’da tek bir tıklama, bir müşteriyi veya potansiyel müşterileri aramak, zaman kazanmak ve satış temsilcileriniz için yanlış yönlendirmekten kaçınmak için yeterlidir.
 • Çağrı Pop-up’ı: Anlaşma boyutu, Organizasyon bilgisi, Ad ve Konum – Zoho kişilerinizden gelen her çağrı için CRM verileriniz ekranınıza aktarıldı.
 • Çağrı Günlüğü: PBX çağrı günlüklerinizi Zoho CRM’nizle otomatik olarak senkronize edin, böylece önceki görüşmelerinizi asla kaybetmezsiniz.
 • Kolay 2 Yönlü Entegrasyon : Sezgisel, adım adım açıklamalı bir kılavuz izleyerek Yeastar-Zoho entegrasyonunu tamamlayın. Herhangi bir karmaşık API veya ayrı işlev ayarına gerek yoktur.
 • Hepsi Bir Arada Entegrasyon: Yeastar Zoho Entegrasyon Uygulaması, Zoho CRM’nin yanı sıra Zoho One, Zoho Mail, Zoho Recruit ve Zoho Desk * ile entegrasyonu da destekler – tek ihtiyacınız olan tüm bu uygulamaları entegre etmek için basit bir entegrasyon sürecidir. (* Zoho Desk için entegrasyon desteği Zoho’ya bağlıdır ve yakında gelecek.)

Özellik Ayrıntıları ve Yapılandırma: Yeastar Zoho Entegrasyon Uygulaması ve yapılandırması hakkında daha fazla bilgi için lütfen buradaki özellik kılavuzuna bakın: S Serisi VoIP PBX için, Yeastar Cloud PBX için veya aşağıdaki videoyu izleyin. 

Yeastar Videosu

Yapılandırma Video
Yeastar Zoho Entegrasyon Uygulaması: Zoho CRM ile Yeastar PBX Sistemi Nasıl Entegre Edilir

SNMP

Desteklenen PBX Modelleri:  S100, S300, K2 IP-PBX

SNMP (Basit Ağ Yönetimi Protokolü), ağ yönetimi için standartlaştırılmış bir protokoldür. Ağ yöneticilerinin, aygıt türündeki, satıcılardaki ve fiziksel ağdaki farklara bakılmaksızın çeşitli aygıtları merkezi bir bilgisayarla yönetmesine olanak tanıyan basit bir işlem kümesi sağlar.

SNMP’yi destekleyerek, ağ yöneticisi PBX bilgilerini ve performans istatistiklerini her yerde sorgulayabilir ve PBX cihazlarını gerçek zamanlı olarak izleyebilir.

Özellik Ayrıntıları ve Yapılandırma: SNMP özelliği ve yapılandırması hakkında daha fazla bilgi için lütfen buradaki özellik kılavuzuna bakın:  S Serisi VoIP PBX için, K2 IP-PBX için .

Yeastar Videosu

Tech Talk
Yeastar S Serisi VoIP PBX’te SNMP Nasıl Yapılandırılır

Diğer Optimizasyon

 • Arama bir SIP bagajından yönlendirildiğinde, orijinal gelen arayan kimliğini cep telefonunda görüntüleme desteği eklendi. (sadece S Serisi ve K2 için)
 • Optimize Edilmiş Gelen Rota: Birden fazla DID deseni eklemek için destek eklendi.
 • Yealink Çağrı Kaydı özelliğiyle uyumluluk desteği eklendi.
 • Sistem günlükleri ve DTMF günlüklerinin zaman damgasını kaydetmek için destek eklendi.

Yukarıda bahsedilenlerin yanı sıra, SIP Trunk, Çağrı Monitörü, Çağrı İzni, Çağrı Kaydı, CDR, API, vb. Üzerinde bir grup hata düzeltmesi de vardır. Daha fazla ayrıntı için lütfen PBX ürün yazılımı sürüm notuna bakın.

Yazılım Sürüm Notu: S-Serisi VoIP PBX , Yeastar Cloud PBX , Yeastar K2 IP-PBX

Nasıl Yükseltilir

 • S-Serisi VoIP PBX: Lütfen S-Serisi VoIP PBX web arayüzünüzdeki yeni güncellemeyi kontrol edin.
 • Yeastar Cloud PBX: Lütfen PBX web arayüzündeki yeni sürümü kontrol edin veya sistemi yükseltmek için servis sağlayıcınıza başvurun.
 • K2 IP-PBX: Lütfen yeni ürün yazılımını  buradan indirin .