Skip to content

İyileştirmeler ve hata düzeltmeleri

Sistem Kapasitesi

Sistem kapasitesi geliştirildi. Aşağıdaki tablo, ana özelliklerin geliştirilmiş maksimum sayısını listeler.

Not: Daha büyük bir sistem kapasitesi elde etmek için aşağıdakileri tamamlamanız gerekir:

ÖzellikÖnceki VersiyonlarYeni Versiyon
Kullanıcı / Dahili İç Hat50010,000
Eşzamanlı Çağrı1251000
SIP Trunk5002000

Web Arayüzü

Web arayüzünün kullanıcı deneyimini optimize edildi.

Trunk / Dış Hat

SIP Başlığı sorunu düzeltildi: Bir kullanıcı, Kullanıcı Bölümünden Gönderen Arayan Kimliği’ne giden parametreyi ayarlamıştı, ancak gelen arama dış hat üzerinden harici bir numaraya aktarıldığında, görüntülenen arayan kimliği, gönderenin arayan kimliği değildi.

Otomatik Kurulum

Aygıt firmware yükleme sorunu düzeltildi: Bir kullanıcı Yealink SIP-T33G için firmware seçer ve yükler, ancak firmware dosyası tanınamadı ve yüklenemedi hatası veriyordu.

Sıcak Bekleme / Yedekli Çalışma

Etkin Bekleme sorunu düzeltildi: Bir kullanıcı Birincil Sunucunun yedek dosyasını İkincil Sunucuya geri yükledikten ve Etkin Bekleme özelliğini kurduktan sonra İkincil Sunucu “CPU Aşırı Yüklemesi” uyarısı veriyordu.

Hızlı arama

Hızlı arama içe aktarma sorunu düzeltildi: Hızlı arama numaralarının miktar sınırı 1024’tür, ancak bir kullanıcı yalnızca 50 hızlı arama numaralarını içe aktarabilir.

Çağrı Muhasebesi

Arama muhasebesi sorunu düzeltildi: Genişletilmiş fiziksel hatlar aracılığıyla yapılan aramaların faturalandırılmasındaki hata giderildi.

Not: Fiziksel dış hatlar, PSTN, GSM, BRI ve E1/T1/PRI hatlarını kapsar.

Çağrı Kuyruğu

Müşteri Temsilcisi meşguliyet durumu sorunu düzeltildi: Bir agent, Linkus Web İstemcisi’nde oturum açmış, ancak aracının Kuyruk Panelindeki uzantı varlığı ara sıra kullanılamıyordu.

Operatör Paneli

Arama sorunu düzeltildi: Dahili bir arama başka bir abonenin sesli postasına aktarıldı, arama sona erdikten sonra arama bilgileri Gelen ve Dahili Aramalar panelinde görüntülenmeye devam ediyordu.