skip to Main Content

Nolto.com E-Posta adresine ait Feragatname (Disclaimer) ve hukuki bir takım sorumluluklara ait yasal uyarı metni. Ayrıca web sitesi kullanımı ile ilgili sorumluluk reddi bilgilendirme metnine ait sayfadır.

Nolto.Com uzantısı (domain) ile gönderilen eposta mesajları (örneğin info @ nolto.com) alt kısmında bu sayfaya bir bağlantı içermektedir.

Bu mesaj (ve ekleri) gizli bilgi içermektedir ve sadece gönderilen kişiye yöneliktir. Bu e-postanın muhatabı değilseniz veya içeriği ile ilginiz yoksa, Şirketimizin onayı olmaksızın bu mesajın okunması, değiştirilmesi, kopyalanması, üçüncü kişilere açıklanması, yayınlanması, ifşa edilmesi veya iletilmesi yasaktır. Bu mesajın gönderilmek istendiği kişi değilseniz (ya da bu e-posta’yı yanlışlıkla aldıysanız), lütfen yollayan kişiyi hemen haberdar ediniz ve mesajı sisteminizden derhal siliniz.

eposta-yasal-uyari-email-disclaimer sorumluluk reddi mesajı
eposta-yasal-uyari-email-disclaimer sorumluluk reddi mesajı

E-posta iletiminin güvenli veya hatasız olduğunun garantisi olmadığından geç veya eksik iletim veya içerik ve bilgilerde eksiklik, kayıp, değişiklik veya virüs olabilir. Bu nedenle, bu mesajın iletiminden dolayı, gönderen, içerikteki hata, eksiklik, doğruluğun ve gizliliğin ihlalinden veya bu yolla bilgi paylaşımı, iletimi, depolanması gibi herhangi bir kullanımından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu mesajın içeriği yazarına ait olup, Şirketimizin görüşlerini içermeyebilir. Bu mesajın içeriğinde geçen Şirketimizin ad veya namına yaratılan fikri ve sınai haklar Şirketimize ait olup, maddi ve manevi tüm hakları Şirketimizde saklıdır.

Nolto Bilişim Ltd. Şti.

Sorumluluk Reddi

Nolto.com uzantısı (domain) ile gönderilen eposta mesajları alt kısmında bu sayfaya link içermektedir. E-posta ve içeriği kişiye özel ve gizli bilgiler içerebilir. Eğer mesajın muhatabı veya muhataba iletmekle yükümlü yetkili temsilcisi siz değilseniz, bu mesajı çoğaltmak, dağıtmak, açıklamak dahil olmak üzere herhangi bir suretle kullanmamanız gerektiğini, aksine davranışınızın hukuka aykırılık teşkil edebileceğini bildiririz.

Eğer bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız, lütfen göndericiye e-posta ile bildirerek siliniz. Bu e-posta ve ekindeki dosyalarda bulunan tüm fikir ve görüşler sadece göndericisine ait olup, Nolto‘nun resmi görüşünü yansıtmaz. Rekabet Kurumu bu e-postanın içeriği ve ekleri ile ilgili olarak hiçbir hukuksal sorumluluk taşımaz ve kabul etmez.


Disclaimer in English

This e-mail and its contents may contain information that is privileged and confidential. If you are not an intended recipient or the agent responsible for delivering this e-mail to the intended recipient, you are hereby notified that any use, dissemination, distribution or copying of this communication is strictly prohibited and may be unlawful. If you received this e-mail in error, please notify the sender by replying to this e-mail and delete the e-mail sent in error. The information and views set out in the body and the attachments of this e-mail belong to the sender and do not reflect the official position of Nolto. The Authority neither bears nor accepts any legal liability in regard to this e-mail.

Email Disclaimer, This Message (including any attachments) contains confidential information and is intended only for the individual named. If you are not the named addressee or not related with the content of this Message, you are forbidden to read, disseminate, distribute, copy, reproduce or modify this mail by our Company. Please notify the sender immediately if you have received this e-mail by mistake and delete this e-mail from your system. E-mail transmission can not be guaranteed to be secure or error-free as the mail may arrive late or incomplete or the information could be intercepted, corrupted, lost, destroyed, amended, , or contain viruses.

The sender therefore does not accept liability for any errors, loss of integrity or confidentiality or omissions in the contents of this Message or for the information transmission, reception, storage of use of such in any way whatsoever, which arise as a result of e-mail transmission. Any opinions expressed in this message are those of the author and may not necessarily reflect the opinions of Our Company. Copyright in documents created by or on behalf of our Company remains vested in us, and we assert all of our moral and intellectual property rights.

Nolto Bilişim Ltd. Şti.

Email from and to Nolto

Email communication is confidential and intended solely for the addressee(s). Any unauthorized review, use, disclosure or distribution is prohibited. If you believe the email message has been sent to you in error, please notify the sender by replying to the email transmission and delete the message without disclosing it. Thank you.

Email including attachments is susceptible to data corruption, interception, unauthorized amendment, tampering and viruses, and we only send and receive emails on the basis that we are not liable for any such corruption, interception, amendment, tampering or viruses or any consequences thereof.

Bu metinde yazım hataları veya hukuki açıdan doğru olmadığını düşündüğünüz metinler, düzeltilmesi gereken konular veya sorumluluk reddine dair belirtmek istediğiniz görüşleriniz var ise iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.