Skip to content

6 Eylül 2021 Tarihinde gerçekleşen ve Yeastar’ın “dijital bir iş yerine dönüşüm” adını verdiği yeni ürün lansman etkinliğinin video kaydı yayınlandı.

Dünya çapında işletmeler için dijital dönüşüm hızla ilerliyor. Hibrit çalışma gibi pandeminin yol açtığı yeni trendlerle işletmeler bir sonraki normale hazırlanıyor ve dijital işyeri çözümlerine yönelik artan bir talep geliyor. Bu, rekabette öne çıkmanız için oyunun kurallarını değiştiren bir an olabilir.

Yeastar’da sektör trendlerini ve müşteri ihtiyaçlarını her zaman yakından takip ediyoruz. Tümleşik iletişim çözümlerimizi geliştirmeye devam ederken, uzmanlığımızı işyerinin diğer yönlerine de genişlettik.

P-Serisi Bulut Sürümü

Donanım ve Yazılım sürümünün yanı sıra, P-Serisi Santral Sistemi, ekstra esneklik ve karlılıkla yakında Cloud Edition’da mevcut olacak.

Yeastar Workplace

Bu yenilik, ofis alanının neye, ne zaman, kime ve nasıl tahsis edilmesi ve yönetilmesi gerektiği konusundaki zorlukları ele almak için tasarlanmış tamamen yeni bir işyeri çözümüdür.

5G CPE

Basitçe söylemek gerekirse, 5G CPE, 5G sinyallerini Wi-Fi veya kablolu Ethernet’e dönüştürerek 5G’nin getirdiği son derece hızlı ve istikrarlı bir ağ performansı sunan ürünü.