Skip to content

Dünyanın lider Birleşik İletişim çözümleri sağlayıcısı ve Dijital İşyeri yenilikçisi Yeastar, bugün yeni marka konumlandırmasını “Digital Value, Delivered” sloganıyla ortaya koyuyor. Güncellenmiş bir misyon beyanından zenginleştirilmiş bir portföye kadar, Yeastar kendisini daha geniş anlamda dijital dönüşüm için güvenilir bir sağlayıcı olarak geliştirmek istiyor.

Yeni slogan, dijital dönüşümün karmaşık, zaman alıcı ve pahalı olmak zorunda olmadığı anlayışına dayanıyor. Yeastar, basit bir dijital geleceğin anahtarının, her işletmenin belirli zorlukları ve gereksinimleri ne olursa olsun, kolay erişilebilir, açık ve entegre olması ve geleceğe dönük olması gereken doğru teknoloji olduğuna inanıyor.

Birleşik iletişimden iş yeri planlamasına ve hibrit iş yerine kadar uzanan bir portföye sahip olan Yeastar, bağlantılı ve işbirliğine dayalı bir dijital iş yerinin önündeki engelleri kaldırmayı kendine misyon edinmiştir. Yeastar, benimsemesi kolay, kullanımı kolay ve yönetimi kolay çözümleri ile müşterilerini kolay ve keyifli bir dijital dönüşüm yolculuğuna çıkarmaya hazır.

“On yılı aşkın bir süredir, iş kollarımız, ortaklıklar, küresel varlık ve çalışanlarımız arasında işimizi güçlendirdik. Şimdi daha güçlü bir marka olarak adım atmamız için çok önemli bir an. Yeastar’da değer odaklıyız ve gerçek sonuçlar sunmaya odaklanıyoruz. Bu “Digital Value, Delivered” kampanyası, dijital dönüşüm yoluyla müşterilerimiz için belkemiği olarak oynama isteğimizi ve ortaklarımızla ortak başarı yaratmaya olan bağlılığımızı işaret ediyor.”

Yeastar Başkan Yardımcısı Prince Cai

Yeastar’ın 16. yıl dönümü olan 1 Nisan 2022’de saat 9:00’da (GMT) bir canlı yayın olacak ve Yeastar’ın yeni sloganının arkasındaki hikayeyi ve dijital değerin her işletme ve kanal oyuncusu için neden önemli olduğunu açıklayacak.

Yeastar’ın yenilenen marka konumlandırması hakkında daha fazla bilgi edinmek için, ayrıntılar için web sitesini ziyaret edin.