Skip to content

Dünyanın önde gelen KOBİ PBX sistemleri sağlayıcısı Yeastar, bugün ilk küresel lansman etkinliğinde yeni P-Serisi PBX Sisteminin resmi sürümünü duyurdu . Bir PBX’in ötesinde, Yeastar’ın P-Serisi seçkin bir “PBX-Plus-More” çözümü sunmak için sesi, mobiliteyi, mevcudiyeti, işbirliğini ve daha fazlasını sunuyor.

Yeastar’ın CEO’su Alan Shan, “On yıldan fazla uygulamalı deneyime sahip olan Yeastar, KOBİ iletişiminin geleceğini şekillendirmek için yüksek hırslarla ilerliyor” dedi. “Daha yüksek müşteri beklentilerini karşılamak ve aşmak için P-Serisi PBX Sistemini başlattık. Bu teklifle, UC boşluğunu doldurarak ve KOBİ’ler için ekstra üretkenlik sağlayarak oldukça büyük bir pazara hizmet edecek bir kanal genişletmesi arıyoruz.”

Sanal lansman etkinliğinde gösterildiği gibi, P-Serisi PBX Sisteminin bazı önemli noktaları şunlardır:

  • Daha fazla işlevsellik
    Yerleşik üstün VoIP yetenekleriyle, P-Serisi PBX Sistemi aynı zamanda aygıtlar arası işlevsellik, esneklik ve coğrafi bağımsızlık sağlamak için UC istemcileri sunar ; müşteri memnuniyetini artırmak için KOBİ hizmet merkezleri için ekonomik bir çağrı merkezi çözümü , sezgisel bir operatör paneli resepsiyonistlerin çağrı işlemini kolaylaştırması ve daha fazlası için.
  • Daha fazla rahatlık
    P-Serisi PBX Sistemi, görselleştirilmiş çağrı yönetimi, kolay IP adresi yapılandırması için NFC yazma / okuma, özelleştirilmiş kullanıcı rollerine dayalı granüler izinler ve çeşitli senaryolara uygun zenginleştirilmiş iletişim durumu gibi benzersiz kullanıcı ve yönetici deneyimi sunmak için akıllı tasarıma sahiptir. .
  • Daha fazla olasılık
    Yeastar ayrıca WebRTC araması, video konferans, CRM entegrasyonu, CTI vb. Dahil olmak üzere daha gelişmiş özelliklerin geliştirilme aşamasında olduğunu ve gelecekte kullanıma sunulacağını ortaya çıkardı. Yazılım tabanlı ve bulut tabanlı dağıtım seçenekleri de yol haritasında yer alıyor, ve gerçekten birleşik bir deneyim sunmak için daha sorunsuz 3. taraf entegrasyonları.

Online olarak gerçekleştirilen P-Series PBX System Global Launch Event – 27 Oct 2020 videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.