Skip to content

Dünyanın önde gelen Kobi Santral sistemleri üreticisi Yeastar ve dünya lideri video merkezli IoT çözüm sağlayıcısı Dahua Teknoloji (www.dahuasecurity.com), bugün Santral-Interkom entegrasyonu konusunda yeni bir ECO ortaklığını duyurdu. Bu iki köklü firma, KOBİ’ler için daha uyumlu ve kapsamlı bir UC&C çözümü sunmak için güç birliği yapıyor. Karşılıklı ve potansiyel müşterilerinin yerlerini gerçek zamanlı olarak takip etmelerine ve interkom sistemlerini zamanında yönetmelerine yardımcı oluyor.

dahua-technology-yeastar-announce-eco-partnership-pbx-intercom-integration-920x533

Yeastar P Serisi santral Sisteminin ve Dahua‘nın interkom cihazlarının mükemmel birlikte çalışabilirliği, her zaman uzaktan interkom iletişimini ve genel erişim kontrolünü mükemmel bir şekilde gösteren bir dizi test ve sertifikadan sonra kanıtlanmıştır. Bu da KOBİ’lerin herhangi bir interkom/Paging sunucusuna ihtiyaç duymadan herhangi bir yerden hızlı bir şekilde interkom yapmasına, bölgesel Paging yapmasına ve hatta işletme kapı erişimini kontrol etmesine izin verir.

Basit bir ifadeyle, PBX-İnterkom entegrasyonu ile KOBİ müşterileri: interkom sistemini herhangi bir Yeastar santral dahilisinden istedikleri zaman uzaktan kontrol edebilirler. IP Görüntülü Telefon veya Yeastar Linkus Webphone aracılığıyla kapınızda kimin olduğunu görürsünüz. Ayrıca kolayca ses/görüntü iletişimi kurulabilir. Girişlerde, otoparklarda ve güvenlik bariyerlerinde ziyaretçileri izleyebilirsiniz. Kapı telefonu aramalarını cevaplanmadığında otomatik olarak bir cep telefonu numarasına veya Linkus Mobil uygulamasına yönlendirir.

“Karşılıklı müşterilerimizin operasyonlarını düzenlemeleri, kolay dağıtım ve her şey dahil özelliklerle çalışma verimliliğini arttırmak için Dahua Teknoloji ile el ele vermekten mutluluk duyuyoruz. ECO ortaklığı aynı zamanda ortak değer arayışımızla da uyumludur. Daha fazla ve daha iyi akıllı teknoloji ürünleri ve çözümleri üreteceğiz. Bu ulusal inovasyon liderliğindeki teknoloji hedeflerimize uygun.” dedi Yeastar’ın Başkan Yardımcısı Prens Cai.

“Eko Ortak Programımızda Yeastar’ın olması harika. Dahua, küresel teknoloji ortaklarıyla birlikte akıllı bir ekosistem oluşturmaya kararlıdır. Bunu yanısıra entegre çözümler aracılığıyla müşteriler için ortak değer yaratmayı dört gözle beklemektedir.” diye ekledi Dahua Global Teknoloji Ortağı İttifakı Direktörü Peter Pan.

Desteklenen Yeastar Ürünleri:
P-Serisi PBX Sistemi : P550, P560, P570

Desteklenen Dahua Ürünleri:
DHI-VTO2201F-P, DHI- VTH2421FB/FW

Dahua Teknoloji Hakkında

Zhejiang Dahua Technology Co., Ltd., Dünya lideri bir video merkezli akıllı IoT çözümü ve servis sağlayıcısıdır. %50’den fazlası Ar-Ge ile uğraşan 18.000’den fazla çalışanı vardır. Şirket, akıllı şehir, trafik, perakende, bankacılık ve finans, enerji vb. dahil olmak üzere kilit sektörleri kapsayan 180 ülke ve bölgede ürünlerini, çözümlerini ve hizmetlerini sunuyor.

2014’ten bu yana Dahua Technology’nin dünyanın en büyük ikinci şirketi olduğu tahmin ediliyor. Video izleme ekipmanı tedarikçisidir ve 3 yıl üst üste a&s Security 50 listesinde 2. sırada yer almıştır. Teknolojik yeniliğe kendini adamış ve yıllık satış gelirinin yaklaşık %10’unu Ar-Ge’ye harcamaktadır. Şirket, video IoT teknolojilerine dayalı ortaya çıkan fırsatları keşfetmeye devam ediyor ve halihazırda makine vizyonu alanında iş kurmuş durumda.

Daha güvenli bir toplum ve daha akıllı yaşam sağlayan video konferans sistemleri, profesyonel drone’lar, akıllı yangın güvenliği, otomobil teknolojileri, akıllı depolama, robotik vb. teknolojilere yatırım yapmaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.dahuasecurity.com

Konuyla ilgili kaynaklar: