Skip to content

Dünya’nın önde gelen Kobi Telefon Santrali Sistemleri üreticisi Yeastar‘ın Linkus Uygulaması, global medya şirketi TMC tarafından “2021 Yılı Uzaktan Çalışma Öncüsü” ödülünü kazandı.

2021 Yılı Uzaktan Çalışma Öncüsü

Bu ödül, Koronavirüs Salgını’nın getirdiği Uzaktan Çalışma‘daki büyük artışı destekleyen şirketlere veriliyor.

“Mart 2020’nin başlarında, 3 ayrı tamamlayıcı uzaktan çalışma teklifi sunduk. Ayrıca dünya çapında binlerce şirketin evden çalışma moduna sorunsuz bir geçiş yapmasına yardımcı olduk. Çözümlerimizle, dağıtılmış iş gücü için üretkenlik ve verimlilik sağlayabildiler. Ekibimiz geçtiğimiz yıl, bu şirketlerin pandemide güvende, bağlantılı ve işbirlikçi etkileşimli olmasını sağlamak için çok çalıştı. Haziran sonu itibariyle Linkus kullanımında %300, Linkus Bulut Hizmeti abonelerinde %370 artış yaşadık. Geçen yıl ayrıca Bulut Santral dağıtımında %200 artışa tanık oldu. Ürünümüzün ihtiyacı olanlara yardımcı olmasından ve çabalarımızın TMCnet tarafından takdir edilmesinden memnuniyet duyuyoruz.”

Yeastar Başkan Yardımcısı Prince Cai

Geçtiğimiz Ekim ayı sonlarında Yeastar, KOBİ’ler için daha sofistike iletişim ihtiyacını karşılayan “PBX Plus More” felsefesine sahip yepyeni P-Serisi Santral Sistemini tanıttı. Linkus Web Client’ın Linkus ailesine eklenmesiyle, işletmeler fiziksel konumdan bağımsız olarak tüm cihazlarda tüm cihazlarda entegre ses, video, mesajlaşma, konferans ve daha fazlasıyla gerçek zamanlı iletişimin ve işbirliğinin keyfini çıkarıyor. Uzaktan çalışma artık çok aranır olduğundan, Yeastar işletmelerin her yerden çalışmalarına yardımcı olacak. Hatta ürünlerini daha şaşırtıcı özelliklerle güçlendirecek.

TMC CEO’su Rich Tehrani, “TMC, “Uzaktan Çalışma Öncü Ödülü’nü alan Yeastar Linkus UC İstemcilerini duyurmaktan gurur duyuyor” dedi. “Yeastar, en son teknoloji trendlerini kullanıyor. Ayrıca sektöre yenilik ve mükemmellik getirme konusundaki başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.”

Başlıklar

Uzaktan Çalışma Nedir?

Uzaktan çalışma, çalışanların işlerini işveren tarafından işletilen bir merkez ofis dışında bir yerden yapma uygulamasıdır. Bu tür konumlar, bir çalışanın evini, ortak çalışma alanını veya başka bir ortak alanı, özel bir ofisi veya geleneksel kurumsal ofis binası veya kampüsü dışındaki herhangi bir yeri içerebilir.

TMC Hakkında

Global müşteriler, satın alma kararları vermek için eğitim, sektör haberleri, canlı etkinlikler ve sosyal etki yoluyla, TMC’nin içeriğe dayalı araştırmalarına güveniyor. Sonuç olarak, önde gelen teknoloji satıcıları benzersiz markalaşma, fikir liderliği ve liderlik yaratma fırsatları için TMC’ye başvurur. Yüz yüze ve çevrimiçi etkinliklerimiz, tüm kullanıcılar için benzersiz görünürlük ve satış beklentileri sunar. Özel müşteri adayı oluşturma programlarımız aracılığıyla, müşterilerimize satış fırsatlarına dönüşen ve veritabanları oluşturan sürekli bir potansiyel müşteri akışı sağlıyoruz. Ek olarak, haber sitelerimizdeki ve haber bültenlerimizdeki görüntülü reklamlardan elde edilen milyonlarca izlenim ile markaların itibarını güçlendiriyor.

TMC’yi 360 derecelik bir pazarlama çözümü haline getiren kapsamlı etkinlik ve tanıtım gezisi yönetimi hizmetleri ve SEO, marka bilinci oluşturma ve genel pazarlama çabalarına yardımcı olmak için ustalıkla hazırlanmış bloglar, basın bültenleri, makaleler ve pazarlama materyalleri ile özel içerik oluşturma sunuyoruz. TMC hakkında daha fazla bilgi almak ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için lütfen www.tmcnet.com adresini ziyaret edin ve bizi Facebook, LinkedIn ve Twitter, @tmcnet üzerinden takip edin.

Kaynak: https://www.tmcnet.com/topics/articles/2021/01/25/447772-winners-tmcnets-remote-work-pioneer-award-2021-announced.htm