skip to Main Content

Dünyanın lider Birleşik İletişim çözümleri sağlayıcısı ve Dijital İşyeri yenilikçisi Yeastar, bugün küresel, entegre bir medya şirketi olan TMCnet’in 2022 Remote Work Pioneer kazananı olduğunu duyurdu.

2020‘nin ilk aylarında, pandemi salgını Uzaktan Çalışma dönemini tetikledi. İşletmeler, çalışanlarının evden çalışırken bağlantıda kalmalarına ve işbirliğine devam etmelerine yardımcı olmak için doğru uzaktan kumanda özellikli teknolojilere yatırım yapmaya başladı. Pandemi vakaları düştükçe ve ofisler yeniden açıldıkça, çağ adım adım Hibrit Çalışmaya kayıyor ve Dijital Dönüşüm teknolojilerine yönelik büyük talebi tetikliyor.

Ödül, teknolojileri (yazılım ve diğer çözümler) Coronavirüs Pandemi ve Pandemi Sonrası dünyasının getirdiği Uzaktan Çalışma ve Hibrit Çalışmadaki büyük artışı destekleyen şirketleri onurlandırıyor.

Yeastar Hibrit ve Uzaktan Çalışma Mükemmelliğinde TMCnet Ödülü
Yeastar Hibrit ve Uzaktan Çalışma Mükemmelliğinde TMCnet Ödülü

“TMCnet’in hibrit ve uzaktan çalışma kategorilerinde üst üste üç yıl takdir görmekten gurur duyuyoruz. Bu ödüller, müşterilerin bulundukları yere bakılmaksızın bağlantılı, verimli ve etkileşimli bir dijital dünyaya yolculuklarında doğru teknolojileri sağlama konusundaki tutkumuzu ve mükemmelliğimizi yansıtıyor.” dedi.

Yeastar Başkan Yardımcısı Prince Cai,

Başlıklar

Yeastar Hibrit ve Uzaktan Çalışma Çevikliğini Güçlendiriyor

Yeastar P-Serisi Telefon Santrali, yeni kullanıma sunulan Yeastar Workplace ile birlikte, hibrit işyeri çevikliği yaratmada ayrılmaz bir rol oynar. Yeastar P-Serisi, tercihlerinize göre üç sürüme, cihaza, yazılıma veya buluta hizmet eder. Yeastar P-Serisi Telefon Santralleri, hibrit kullanıma hazır veya buluta hazır üç sürümüyle, nerede çalışırsanız çalışın, evden, hareket halindeyken veya ofiste iş aramaları yapmanızı ve almanızı sağlar. Daha da iyisi, tek bir birleşik iletişim platformu olan Yeastar Linkus UC İstemcilerinde ses, video, uygulama, işbirliği ve daha fazlasına kolay erişim yoluyla iletişimi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca Yeastar’ın çağrı merkezi çözümleriyle kurum içi temsilci grubunuzu otomasyon ve analitikle destekleyebilirsiniz.

“Uzaktan çalışan yazılımların geliştirilmesinde liderleri tanıyan TMC, Yeastar’ı 2. Yıllık Uzaktan Çalışma Öncü Ödülü’nün sahibi olarak duyurmaktan gurur duyuyor” dedi. “Yeastar, en son teknoloji trendlerinden yararlanırken piyasaya yenilik ve mükemmellik getirmedeki başarılarından dolayı onurlandırılıyor.”

TMC CEO’su Rich Tehrani

2022 TMCnet Uzaktan Çalışma Öncü Ödülü, TMCnet haber portalında duyurulacak.

Yeastar Hakkında

Yeastar, sahiplik ve benimsemeden günlük kullanım ve yönetime kadar iletişim ve iş yeri çözümlerini kolayca erişilebilir hale getirerek işletmelerin dijital değerleri gerçekleştirmesine yardımcı olur. Yeastar, küresel bir ortak ağı ve dünya çapında 350.000’den fazla müşterisi ile UC çözümlerinin lider sağlayıcısı olarak kendini kanıtlamıştır. Değer odaklı işletmelere doğru teknolojiyi sağlamayı taahhüt eden Yeastar, modern dijital dünyada kazanmalarını sağlamak için UC&C, işyeri planlaması ve hibrit işyeri için ürün ve hizmetler sunar. Yeastar hakkında daha fazla bilgi almak veya bir Yeastar ortağı olmak için lütfen https://www.yeastar.com/ adresini ziyaret edin.

TMC Hakkında

Eğitim, sektör haberleri, canlı etkinlikler ve sosyal etki yoluyla küresel alıcılar, satın alma kararları vermek ve pazarlarda gezinmek için TMC’nin içerik odaklı pazarlarına güveniyor. Sonuç olarak, önde gelen teknoloji satıcıları benzersiz marka bilinci oluşturma, düşünce liderliği ve olası satış yaratma fırsatları için TMC’ye başvuruyor. Yüz yüze ve çevrimiçi etkinliklerimiz, tüm algılayıcılar için benzersiz görünürlük ve satış beklentileri sunar.

Özel müşteri adayı oluşturma programlarımız aracılığıyla, müşterilere satış fırsatlarına dönüşen ve veritabanları oluşturan sürekli bir müşteri adayı akışı sağlıyoruz. Ayrıca, haber sitelerimizde ve haber bültenlerimizde görüntülü reklamcılıktan elde edilen milyonlarca gösterimle marka itibarını güçlendiriyoruz. TMC’yi 360 derecelik bir pazarlama çözümü haline getirerek, SEO, marka bilinci oluşturma ve genel pazarlama çabalarına yardımcı olmak için ustalıkla hazırlanmış hayalet bloglar, basın bültenleri, makaleler ve pazarlama materyalleri ile kapsamlı etkinlik ve roadshow yönetimi hizmetleri ve özel içerik oluşturma sunuyoruz.

TMC hakkında daha fazla bilgi almak ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için lütfen www.tmcnet.com adresini ziyaret edin ve bizi Facebook, LinkedIn ve Twitter, @tmcnet üzerinden takip edin.

Kaynak:
https://www.tmcnet.com/topics/articles/2022/03/30/451967-yeastar-recognized-with-remote-work-pioneer-award.htm