Skip to content

Yeastar, 1 Haziran 2022’den itibaren geçerli olmak üzere Yeastar K2 IP-PBX satışının resmi olarak sona erdiğini duyurdu.

1 Haziran 2022’den itibaren, Yeastar artık K2 IP-Santral için sipariş kabul etmeyecek. Yeastar ile aktif hizmet sözleşmesi bulunan müşteriler, sözleşmelerinin sona erme tarihine kadar Yeastar desteği almaya devam edecek olup, ürünün satışı sona erene kadar garanti süreleri değişmez. Bu bildirim, Linkus Bulut Hizmetinin kullanılabilirliğini veya Yeastar K2 Telefon santrali yazılımına sağlanan herhangi bir katma değerli abonelik hizmetini etkilemez.

Yeastar K2 IP-Santral için önerilen ürün değişimi, artırılmış kapasite (10.000’e kadar kullanıcı desteği), ek işlevsellik ve üstün performans sunan Yeastar P-Serisi Santral Sistem Yazılım Sürümüdür. Yeastar P-Serisi Telefon Santrali Yazılımı, yalnızca bir santralin ötesinde, ses, video, uygulamalar, çağrı merkezi ve daha fazlasını bir arada birleştirir ve çeşitli sektörlerdeki işletmelerin farklı ihtiyaçlarına son derece uyarlanabilir.

Yeastar’ın ürün Satış Sonu süreci ve politikasıyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen Yeastar’ın Satış Sonu ve Kullanım Sonu Politikasına bakın.

Bu bildirimle ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Key Information:

EOS ProductYeastar K2 VoIP Telefon Santrali Yazılımı
EOS Date1 Haziran 2022
 Migration PathP-Series Santral Yazılımı