Skip to content

Lider bir küresel birleşik iletişim (UC) çözüm sağlayıcısı olan Yealink, yeni MP Serisi IP masa telefonlarının Zoom tarafından sertifikalandığını duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu yeni seri, Zoom ile modern çalışma alanında işbirliğinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için temelden üst düzeye kadar yeni bir dizi modeller içeriyor.

Yealink’in Ürünlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Alvin Liao “Bu günlerde birleşik iletişim ve işbirliğinde artan bir eğilime tanık olduk ve Yealink’in müşteriler için sürekli olarak değer ve verimlilik sağlayan cihaz çözümleri üretmeye devam ediyor. Yeni nesil teknolojiyi, kurumsal düzeyde entegre eden bu Zoom sertifikalı MP Serisi telefonlar, kalite ve birinci sınıf kullanıcı deneyimi, birden fazla çalışma alanı kullanan çalışanları güçlendirmek için tasarlandı” dedi.

Yealink MP Serisi IP Telefonlar Zoom Sertifikalı
Yealink MP Serisi IP Telefonlar Zoom Sertifikalı

Basit Dokunmalarla Zoom’a Özel İletişim Deneyimi

Zoom Telefon ürünleri olarak onaylanan Yealink MP Serisi telefonlar, hem yerel Zoom Telefon hem de Toplantı özellikleri sunarak kullanıcıların birinci sınıf video görüntüleme, ses ve beyaz tahta özellikleriyle zahmetsizce işbirliği yapmalarını sağlar. Yerleşik yerel ZOOM uygulamasıyla bu cihazlar, duyarlı dokunmatik ekranda kullanıcı dostu ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü sunar. Toplantı programları, ekranda basit dokunuşlarla senkronize edilebilir ve yönetilebilir, bu da çalışmayı her zamankinden daha verimli ve kolay hale getirir.

Profesyonel ve Gelişmiş Ses Teknolojisi

Profesyonel donanım ve yazılım teknolojisini birleştiren MP Serisi, Yealink Optima HD ses, Noise Proof Teknolojisinin yanı sıra AEC ve HAC ahizeli tam çift yönlü hands-free hoparlör sayesinde kristal netliğinde sesli iletişim sağlar.

Basitleştirilmiş ve Kolaylaştırılmış Cihaz Dağıtımı ve Yönetimi

Yealink MP Serisi, yöneticilerin merkezi dağıtım, yönetim ve güncellemeden yararlanmasına olanak tanıyan verimli bir otomatik telefon dağıtım ve yapılandırma mekanizmasını destekler. Ayrıca cihazlar, Zoom/Yealink Cihaz Yönetim Platformu dahil olmak üzere çeşitli cihaz yönetim platformlarıyla uyumludur.

Zoom, Donanım Birimi Yöneticisi, Eric Yu, “Bu özel cihazların müşterilerimiz için üretkenliği artırmaya yardımcı olacağına inanıyoruz. Yealink ile işbirliğimizin, ortak müşterilerimiz için, özellikle hibrit çalışma ortamlarında üretken araçlar sağlamaya nasıl katkıda bulunabileceğini dört gözle bekliyoruz,” dedi.

İlk Zoom Phone ve Zoom Rooms ortaklarından biri olan Yealink, işbirliği çubukları, masa telefonları, konferans telefonları, DECT telefonları ve kulaklıklar dahil olmak üzere her kullanıcı senaryosu için eksiksiz bir cihaz çözümleri yelpazesi sunar. Zoom Rooms ve Zoom Phone ile kullanıma hazır uyumluluk; Her toplantıyı veya aramayı keyifli bir Zoom deneyimi haline getirmek için çözümler.

Yealink, sınıfının en iyisi kalite, yenilikçi teknoloji ve kullanıcı dostu bir deneyim ile video konferans, sesli iletişim ve işbirliği çözümlerinde uzmanlaşmış küresel bir markadır. 140’tan fazla ülke ve bölgede en iyi sağlayıcılardan biri olarak Yealink, SIP telefon gönderilerinin küresel pazar payında 1 Numaradır. (Global IP Desktop Phone Growth Excellence Leadership Award Report, Frost & Sullivan, 2020).
Daha fazla bilgi için lütfen https://www.yealink.com/news_253.html adresini ziyaret edin.