Skip to content

Küresel lider kurumsal iletişim ve işbirliği çözümleri sağlayıcısı olan Yealink, bugün W90 DECT IP Multi-Cell System’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu . Bu sistem, bir çok sektör için sorunsuz bir iletişim ve endüstri lideri dolaşım çözümü sağlar.

20201202330839

Kesintisiz ve Stabil Dect Sistemi

Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistemi kusursuz bir istikrar sağlar. Harici antenler, daha fazla sinyal aralığı, pazar lideri kapsama alanında çalışır. Ayrıca karmaşık alanlar için esnek yönlendirme sağlar. Bu da daha az baz istasyonu kurulu ve maliyet tasarrufu demektir. Zayıf sinyal iletim ortamında ve güçlü sinyal parazitinde, Lan Sync istikrarlı dolaşımı garanti eder. Range Max® teknolojisi prüzsüz ses kalitesi için geliştirilmiştir.

IP Dect Sistemi Geniş Kapsama Alanı

Yealink W90IP Dect Sistemi ile 1 DM (Dect Manager), 60 baz, 250 el cihazı kurulabilir. Üstelik 250 paralel arama aynı anda gerçekleştirilir. Özellikle depolar, hastaneler, oteller, süpermarketler için birleşik iletişim çözümü sunar. Geniş alanlar ve dağınık ofis yapısı olan işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır. Gemiler, yetkili otomobil bayileri, ofisler, perakende satıcılar, başta olmak üzere benzer yapılar için uygundur.

Kolay Kurulum

Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistem, sizlere daha kolay ve hızlı bir kurulum imkanı sunuyor. Dect manager içindeki kurulum araçları, ağı tarayarak hızlıca kurulum için ön hazırlık yapar. Ayrıca csv belgesini içe aktararak el cihazlarının toplu kaydı yapılabilir. Karmaşık adımlar yerine, büyük sistem için kurulumdan, günlük yönetime kadar daha az zamanınızı alır.

Çeşitli Kullanım Türlerine Hazır

Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistem çeşitli cihazları destekler. W53H, W56H, W59R, CP930W, DD Telefon, farklı çalışan rollerine sahip çözümlerle uyum sağlar.  

Birden Fazla Telefon Defteri

Yealink W90 Kablosuz Telsiz telefon sistemi, Yerel Dizin, Uzak Telefon Defteri, LDAP ve XML gibi telefon rehberlerine erişebiliyor. Ek olarak, bir çok santral üreticisinin kendi rehber sistemine de büyük ölçüde uyumludur.

Yealink Küresel lider birleşik iletişim (UC) terminal çözüm sağlayıcısıdır. Her ölçekteki işletmenin UC deneyiminden en iyi şekilde yararlanmasına ve “Kolay İşbirliği” nin gücünü benimsemesine yardımcı oluyor. Yealink Tek Duraklı UC Terminal Çözümleri ses, video ve verileri birleştirir. Çeşitli müşteri ihtiyaçlarını ve kullanım senaryolarını karşılar. Şirketin kapsamlı ürün portföyünde video konferans sistemleri, konferans telefonları, masa IP telefonları, kablosuz DECT telefonlar ve aksesuarları bulunmaktadır. 100’den fazla ülkeden müşteriler, küresel satış ve servis ağı aracılığıyla Yealink’in ürünlerini kullanıyor.