Skip to content
yealink t3 phones1

Kurumsal iletişim ve işbirliği çözümlerinin dünya lideri sağlayıcısı Yealink, bugün T3 serisi IP telefonunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu . Yealink yeni T3 serisi, günlük masaüstü sesli iletişim için klasik ve uygun maliyetli bir giriş seviyesi iş IP telefonudur. Üstün HD ses performansı, 5 yollu yerel konferans fonksiyonu, EHS kablosuz kulaklık desteği ve Yealink Cihaz Yönetim Platformu’nun kanıtlanmış entegrasyonu ile T3 serisi, verimliliği en üst düzeye çıkarır ve çeşitli ölçeklerdeki işletmeler için işbirliğini geliştirir.

yealink t3 serisi ip telefon modelleri

Daha Güçlü Performans, Daha Fazla Kullanım
Güçlü yonga ile donatılmış T3 serisi, daha yüksek bir hesaplama ve daha gelişmiş işlevlere sahiptir, bu da daha yüksek üretkenlik ve daha sorunsuz ofis deneyimi sağlar. Mükemmel performans nedeniyle, T3 serisi farklı iş talepleri için daha fazla hizmet sunabilmektedir.

yealink t3 series features

Üstün HD Ses, Daha İyi İletişim
Yealink T3 serisi, gereksiz sesler olmadan mükemmel ses kalitesi sunan ve akıcı konuşmalara izin veren, sektör lideri Akıllı Gürültü Filtreleme Teknolojisi ile dikkat dağıtıcı olmayan iletişim sağlar.

yealink t3 series noise filtering

Klasik Tasarım, Pratik Detaylar
Yealink orijinal ekibi tarafından tasarlanan T3 serisi, Yealink IP telefon ailesinin tasarım konseptini devralıyor. Modern görünümleri ve ergonomik ayrıntıları içeren gelişmiş tasarım, kullanıcılara daha kolay ve dostça bir çalışma deneyimi sağlar.

yealink t3 series features 2

Hepsi Bir Arada Platform, Uygun Yönetim
Birleştirilmiş ürün yazılımını yükleyen Yealink Cihaz Yönetim Platformu için kanıtlanmış güvenilirlik ve entegrasyonlar olan T3 serisinin kurulumu ve yönetimi kolaydır, bu da işletme ve bakım maliyetinde önemli bir azalmaya izin verir.

yealink t3 ip telefonlar

Yealink hakkında

Dünyanın önde gelen birleşik iletişim (UC) terminal çözüm sağlayıcısı olan Yealink, her büyüklükteki işletmenin UC deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmasına ve “Kolay İşbirliği” nin gücünü benimsemesine yardımcı oluyor. Yealink One-stop UC Terminal Çözümleri ses, video ve verileri birleştirir ve çeşitli müşteri ihtiyaçlarını ve kullanım senaryolarını karşılar. Şirketin kapsamlı ürün portföyünde video konferans sistemleri, konferans telefonları, masa IP telefonları, kablosuz DECT telefonları ve aksesuarları bulunmaktadır. 100’den fazla ülkeden müşteriler, küresel satış ve servis ağı aracılığıyla Yealink’in güvenilir UC terminal çözümlerinden yararlanmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.yealink.com .