Skip to content
20200717474687

Kurumsal iletişim ve işbirliği çözümleri alanında dünyanın önde gelen sağlayıcısı olan Yealink, kısa bir süre önce Zoom Video Communication, Inc.’in Servis Olarak Donanım (HaaS) birinci üretici olduğunu duyurdu. Yealink IP Telefonları T53W, T54W, T58A ve Optima HD IP Konferans Telefonu CP960 Zoom video Konferans sertifikalı ürünler listesinde.

Zoom sertifikalı Yealink telefonlar, Zoom meeting uygulaması ile artık tam uyumludur. Farklı sahneler ve talepler için çeşitli modellerle birinci sınıf ve verimli iletişim sağlayan kapsamlı işlevleri destekler.  Ayrıca, Yealink 7/24 teknik destek ve yönetim platformu YMCS ile güvenilir hizmet sunarak günlük kullanımı ve düzenli bakımı da desteklemektedir. 

Güçlü terminaller ve sistem ile, tek elden çözüm, düşük maliyetli, esnek dağıtım, satın alma ve güvenilir hizmeti kolaylaştıran işletmelerin günlük iletişimini yükseltir ve iş sınıfı iletişimi daha uygun fiyatlı, kullanışlı ve profesyonel hale getirir.

  • Düşük ön maliyetler ve öngörülebilir bütçeler : Yakınlaştırma çözümünüzü Yealink donanımıyla büyük bir yatırım yapmadan dağıtın ve diğer BT projeleri için bütçe tasarrufu sağlayın
  • Kolaylaştırılmış satın alma : Yakınlaştırma yazılımınızı ve Yealink cihazlarınızı basit uçtan uca tedarik için tek bir faturaya ekleyin
  • Ölçeklenebilirlik: Anahtar teslim bir deneyim sağlayan ileri teknoloji Yealink Telefonlar ve Konferans Telefonu ile işletmeniz geliştikçe donanım ekleyin.
  • Çok yönlü hizmet : Müşteriler Zoom’tan hem Zoom Phone hem de Yealink donanımı için kullanışlı ve güvenilir desteğin tadını çıkarabilirler. 

Yealink Ürün Pazarlama Direktörü Lee, “Bu işbirliğinden heyecan duyuyoruz ve kullanımı kolay ve son derece uyumlu işletme sınıfı iletişim terminalleri sağlamaya kararlıyız.” Dedi. “Ortaklarımızla birlikte kesintisiz ve tutarlı bir ses getireceğiz işletmelere iletişim deneyimi. ”

Zoom Sr. Ürün Yöneticisi Karen Hong, “Servis Olarak Donanım, ağır ön donanım maliyetleri, karmaşık dağıtımlar, yüksek dokunma desteği ve hantal cihaz yaşam döngüsü yönetimi gibi önemli BT zorluklarını ele alan bir oyun değiştiricidir” diyor. “Bu yüzden Yealink’in ürünlerine güveniyoruz. Kolay kurulum ve pratik özellikler müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılar. ”

Sonuç, verimliliği ve profesyonel hizmeti ve makul bir fiyata birleştiren olağanüstü bir anahtar teslimi iletişim çözümüdür.  Zoom Sertifikalı Yealink Telefonları buradan görebilirsiniz: 

Kaynka: https://www.yealink.com/news_224.html

20200716137291
20200716473505
20200716933476
20200716795868