skip to Main Content

Yealink UVC20 Web Kamerası Artık Zoom Sertifikalı

Kurumsal iletişim ve işbirliği çözümlerinin küresel lider sağlayıcısı Yealink, bugün UVC20 web kamerasının (webcam) kullanıcılara parlak bir kişisel video deneyimi sunmak için Zoom ile kullanım sertifikasına sahip olduğunu duyurdu.

yealink uvc20 webcam
Yealink UVC20 Web Kamerası Artık Zoom Sertifikalı 2

Pürüzsüz Video, Premium Deneyim
UVC20 Webcam, birinci sınıf video ve ses deneyimi ile sorunsuz bir deneyim ve net bir iletişim sağlar. 5.000.000 piksel full HD cam lens, 1080P HD video ve gerçeğe dönük netlik sunar. Dahili Omni-direction mikrofon, 180°/4,9 feet’e kadar doğru ses almayı destekleyerek kristal netliğinde iletişim sağlar.

Otomatik Pozlama, Akıllı Ayarlama Özellikli Webcam

UVC20 Webcam, karmaşık ortamlarda kullanıma uygundur. Manuel ayarlar için kullanım kısıtı yoktur. Gerçekten kolay, kullanışlı ve verimli video deneyimi sağlar. Üstelik, Smart Light teknolojisi , düşük ışıklı veya arkadan aydınlatmalı ortamda bile görüntüyü en iyi şekilde optimize eder. EPTZ kontrolü, otomatik odaklama ve döndürülebilir lens sayesinde UVC20, kullanıcıların manuel ayarlama yapmadan her spotu mükemmel bir şekilde yakalamasını sağlar.

Kolay Kullanımı, Hızlı Başlatma
USB kamera olarak UVC20, kullanışlı bir BYOD deneyimine sahip başka video konferans platformlarına da bağlanabilir. Ayrıca, Yealink USB Connect, kullanımı izleme, cihaz bilgilerine erişme, tanılama yapma ve zaman kazandıran ve yönetimi basitleştiren ürün yazılımı güncellemeleri gerçekleştirme gibi bir dizi özellik sunar. Hatta, kullanıcıların lensi döndürmesi ve video görüntülerini hızlı bir şekilde değiştirmesi çok kolaydır.

Lens Kapağı, Gizlilik Güvenli

Ayarlanabilir dahili lens kapağının düşme ve kaybolma riski yoktur. Kişisel masaüstü kullanımı için gizlilik ve güvenliğinizi korumanıza yardımcı olur.

Zoom Donanım Ortaklıkları Müdürü Chris DeNovellis, “Netliği, kullanışlı çalışması ve akıllı teknolojisiyle kullanıcılarımızın video deneyimini zenginleştirecek yealink’in web kamerası UVC20 için heyecanlıyız.” dedi. “Bu web kamerasının Zoom ile kullanım sertifikasına sahip olduğunu paylaşmanın memnuniyetini duyuyoruz.”

Yealink Ürün Pazarlama Direktörü Lee, “Bu işbirliği sayesinde tüketiciler için sektör lideri kişisel işbirliği deneyimini Zoom ile bir araya getirmekten çok mutluyuz.” dedi. “Zoom ile daha fazla işbirliği bekliyoruz ve farklı kullanıcı senaryoları için daha esnek ve güvenilir cihaz seçenekleri sunmaya devam edeceğiz.”

UVC20’ye ek olarak, Yealink‘in Zoom ile sorunsuz bir şekilde entegre olan ve iletişim için daha fazla olanak sunan kişisel cihazlar ve paylaşılan cihazlar da dahil olmak üzere Zoom için tüm video ve ses cihazı çözümlerinden en iyi çözümü keşfedebilir ve seçebilirsiniz.