Skip to content

Yealink, Skype for Business (Skype Kurumsal) HD IP Telefonları üretmek için Microsoft’u yakından takip ediyor. Yüksek kaliteli ip telefon makinaları, yöneticiler, resepsiyonist ve KOBİ’lerden büyük işletmelere kadar geniş bir kullanıcı kitlesine sahip.

yealink-skype-for-business-microsoft-t46g-t48g
yealink-skype-for-business-microsoft-t46g-t48g

Geleceğe yönelik telefonlar, basit, kullanımı kolay ve bireysel kullanıcı iş akışları için özelleştirilebilen Skype’dan esinlenilmiş bir kullanıcı arayüzü ile kullanıcıların hızlıca benimsenmesini sağlar. Ek olarak, telefonlar, yüksek iletişim verimliliği sağlamak için SFB Server ile birlikte kullanıldığında kapsamlı telefon işlevleri sunar. Hatta, telefonlar toplu kurulum yöntemleri ve Yealink’in ön yönetim hizmetlerini de destekler. En önemlisi, müşteriler Yealink’in profesyonel teknik destek ekibinden ve müşteri hizmetlerinden faydalanabilir.

Yealink Masa telefonları, bulut santral ve PSTN konferans sunan yeni Skype Kurumsal (Office 365‘in bir parçası olarak) sertifikalandı. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin veya www.yealink.com web sitesini inceleyin.

Özetle, Yealink, Gigabit renkli telefon T46G ve amiral gemisi dokunmatik ekranlı renkli telefon T48G Telefonları Office 365 ile de tam uyumlu hale geldi. Kullanıcılar, telefonların Skype’dan esinlenerek kullanıcı arayüzünü deneyimleyebilir ve kolay kurulum ve yönetimi hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir.

Microsoft Lync, Office 365 ve Teams Uyumluluk Sertifikaları Hakkında

Microsoft, önceki temel birlikte çalışabilirlik uyumluluğundan (“Lync ile uyumlu”) daha yüksek güvenilirliği hedefleyen ölçümler de dahil olmak üzere giderek daha yüksek kalite çubuklarına geçişini yansıtan Sertifika Programlarımız aracılığıyla IP telefonları test etti ve sertifikalandı. Telefon satıcıları bu hizmet düzeyini karşılamak için aktif olarak çalışmaktadır. Bu gereksinimlere karşı çok çeşitli telefon modellerini nitelemiştir.

Bunun yanı sıra, Skype Kurumsal, Lync özellikli tüm IP telefonlar ile geriye dönük uyumludur. Bir kullanıcı Microsoft Teams‘e geçtiğinde temel işlevler Skype Kurumsal sertifikalı cihazlarda çalışmaya devam eder. Ancak, Teams sertifikalı olmak için telefon satıcılarının Teams sertifikası için yeni gereksinimleri karşılaması gerekir.