Skip to content

Yealink, Tüm Toplantı Alanı İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin MeetingBar A10’u Piyasaya Sürüyor.

Küresel bir lider birleşik iletişim (UC) çözüm sağlayıcısı olan Yealink, kalabalık alanlardaki toplantılar için özel olarak tasarlanmış yeni MeetingBar A10’un piyasaya sürüldüğünü resmen duyurdu.

Bütçe kısıtlamaları nedeniyle, ortak alanlardaki toplantıları düzenleyenler, entegre video bar çözümlerinden çekiniyordu. Bu nedenle, toplantıları düzenleyenler video konferans için genellikle USB çevre birimlerine güvenerek video konferans alanında hızla gelişen teknoloji ve çözümleri gözden kaçırır. Ancak, toplantı odaları iş yerinin geleceğidir.

Araştırma firması Frost & Sullivan tarafından yapılan son araştırmaya göre, 2025 yılına kadar görüntülü toplantıların %75’inden fazlası küçük toplantı odalarında gerçekleşecek. Yealink MeetingBar A10 hem uygun fiyatlı hem de kullanımı ve kurulumu son derece kolay olacak.

yealink-meetingbar-a10
yealink-meetingbar-a10

Tüm toplantı alanı ve ev ofis ihtiyaçlarını karşılar

Yealink MeetingBar A10, tüm toplantı alanı ihtiyaçlarını karşılar. Her yere sığacak kadar kompak bir tasarımdadır. Müşteriler dakikalar içinde kurulum yapabilir ve toplantı alanı toplantılarını saniyeler içinde başlatabilir.

Ayrıca, USB çevre birimi çözümleriyle karşılaştırıldığında MeetingBar A10 daha fazlasını sunar: güçlü video ve ses, yerel toplantı kontrolü ve uzaktan cihaz yönetimi.

Desteklenen önde gelen video platformları

Yealink MeetingBar A10 tamamen sertifikalıdır ve Microsoft Teams ve Zoom gibi önde gelen video platformlarıyla tam uyumludur.

Ayrıca bağımsız bir USB çevre birimi olarak esneklik sağlar. İhtiyaca göre Microsoft Teams veya Zoom platformları arasında sorunsuz geçiş yapılabilir.

Mini boy ve şık tasarım

Kompakt olmasına rağmen çubuk, AI ile geliştirilmiş güçlü video ve ses özelliklerini bir araya getirir. Yapay zeka destekli kamera, gerçek zamanlı ve hassas Otomatik Çerçeveleme ve Konuşmacı Takibi özelliklerine sahiptir. Ek olarak, Yealink’in derin öğrenme akıllı ses analizi teknolojisi, arka plandaki gürültüleri siler. Bu güçlü video ve ses teknolojisi sayesinde, toplantıda herkes eşit bir yere sahip olur.

A10, çevresel aygıt olarak çalışırken WPP30 sunum bölmesiyle kablosuz bağlantıyı destekler. WPP30 bölmesini dizüstü bilgisayarın USB-C bağlantı noktasına takın ve A10’dan gelen zengin video ve ses, yazılım veya sürücü yüklenmeden anında paylaşılır.

Her şeyi uzaktan takip edin

Yealink MeetingBar A10, ücretsiz bir YMCS (Yealink Yönetim Bulut Hizmeti) hesabıyla uzaktan izlenebilir, kontrol edilebilir ve yükseltilebilir. Bu nedenle, ister ürün yazılımı güncellemeleri, ister yapılandırma güncellemeleri veya sorun giderme olsun, hepsi uzaktan yapılabilir.

Yealink’in görüntülü toplantılar için kapsamlı Android tabanlı çözümleri

Aralık ayında piyasaya çıkması beklenen MeetingBar A10’un piyasaya sürülmesiyle Yealink, etkileyici Android tabanlı görüntülü toplantı çözümleri portföyüne yenilerini ekliyor.

  • Telefon odası ve ortak çalışma masası işbirliği için DeskVision A24
  • Toplantı alanları ve ev ofisi için MeetingBar A10
  • Küçük odalar için MeetingBar A20
  • Orta ila büyük odalar için MeetingBar A30
  • Yönetici ofisinden büyük odalara kadar her büyüklükteki oda için MeetingBoard

Yealink’in Android tabanlı çözümler portföyü, müşterilerin nerede olurlarsa olsunlar görüntülü toplantı ihtiyaçları için ihtiyaç duydukları her seçeneğe sahiptir.

Yealink Hakkında

Yealink, kendisini her kişi ve kuruluşun “Kolay İşbirliği, Yüksek Verimlilik” gücünü benimsemesine yardımcı olmaya adamış, video konferans, sesli iletişim ve işbirliğinde uzmanlaşmış, küresel lider Birleşik İletişim ve İşbirliği Çözümleri sağlayıcısıdır.

Sınıfının en iyisi kalitesi, yenilikçi teknolojisi ve kullanıcı dostu deneyimleriyle Yealink, 140’tan fazla ülke ve bölgede en iyi sağlayıcılardan biridir, IP Telefonların küresel pazar payında 1 numaradır ve video konferans pazarında İlk 5’tedir. Nolto Bilişim, Yealink Türkiye Gold Partneri’dir. Sorularınız için bizimle iletişime geçmekte lütfen tereddüt etmeyin.