Skip to content

Önde gelen bir küresel birleşik iletişim (UC) çözüm sağlayıcısı olan Yealink, Microsoft Teams için iki işbirliği çözümü olan yeni MeetingBoard 65 ve DeskVision A24‘ü resmi olarak tanıttı. Duyurular 21 Mart’ta Orlando, FL’de ve online olarak düzenlenen önde gelen bir kurumsal fuar ve konferans olan Enterprise Connect’te yapıldı.

COVID-19’un ardından, daha fazla kuruluş hibrit iş yeri için birinci sınıf video konferans ve işbirliği cihazları arıyor. ABD’li yöneticilerin %72’si gelecekte hibrit çalışma araçlarına yatırım yapmayı planladıklarını söylüyor. Şirketler, hibrit çalışma alanı taleplerini karşılamak için alanlarını aktif olarak doğru araçlarla donatmak istiyor. Ve Yealink’in en yeni iletişim çözümleri, beyaz tahta işbirliği ile video konferans arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olur ve toplantı alanlarını daha fazla yetenekle güçlendiren insan merkezli toplantı deneyimleri sunuyor.

Yealink Ürün Grubu Yardımcı Direktörü Alvin Liao, “Gelecekle tanışın, daha iyi iletişim ve işbirliğiyle tanışın. Yealink işbirliği görüntüleme çözümlerinin insanları bir araya getirdiğini ve her müşteriyi daha fazla işbirliği yolu ile güçlendirdiğini görmeyi umuyoruz” dedi.

Yealink MeetingBoard 65  and DeskVision A2

Yealink MeetingBoard 65: Modern iş yeri için kompakt bir tasarım

Fiziksel bir beyaz tahta içeren geleneksel toplantı senaryolarından farklı olarak, modern işyerleri, yüz yüze ve uzak konumlardan katılanlar tarafından kullanılabilecek işbirliği araçları gerektirir. Hibrit iş yeri için MeetingBoard Ekran Çözümü, yüksek kaliteli donanımı Microsoft Teams Rooms ile birleştirerek güçlü dijital işbirliğini etkin bir şekilde kolaylaştırır.

Yealink’in yenilikçi MeetingBoard’u, bilgi işlem ünitesinden geniş 65 inç dokunmatik ekrana, 4K kameraya, mikrofon dizilerine ve hoparlörlere kadar odadaki her şeyi entegre eder. Kullanıcılar, güç kablosunu basitçe bağlayarak ve bir Wi-Fi ağına katılarak, video konferans ve beyaz tahta işbirliğinin keyfini hızlı ve kolay bir şekilde çıkarabilirler. BT Yöneticileri, evde veya ofiste dağıtılan bu cihazlar için Teams Yönetim Merkezi aracılığıyla cihazları uzaktan yönetebilir.

Akıllı bir beyaz tahta hizmetiyle dijital işbirliğini etkinleştirme

Microsoft Beyaz Tahtayı Microsoft Teams Odasına entegre eden Yealink MeetingBoard, beyin fırtınası, proje planlama veya problem çözme sırasında sorunsuz gerçek zamanlı işbirliği için fiziksel beyaz tahtayı dijital bir alana dönüştürdü. Dijital mürekkep oluşturma, işbirliğine dayalı diyagramlar ve diğer zengin içerik gibi özellikler sayesinde Yealink MeetingBoard, diğer kağıt tabanlı materyallere veya toplantı tutanaklarına kıyasla yaratıcılığı ve üretkenliği artırmaya yardımcı olur.

Üstün bir ses ve video deneyimi sunuyor

Yealink MeetingBoard, net ses ve video kalitesiyle yüksek kaliteli ve sorunsuz Teams toplantıları sağlar. Yerleşik 16 MEMS hüzmeleme mikrofonu ve altı hoparlör, orta büyüklükteki toplantı odaları için uygun bir HD tam çift yönlü ses deneyimi sağlarken, 4K kamera ve güçlü kodlama ve kod çözme yetenekleri, gerçekten pürüzsüz ve kararlı HD video konferansı sağlar.

Ayrıca MeetingBoard, olağanüstü sesli ve görsel deneyimler sunmak için yapay zekadan yararlanır. Yealink ekran çözümü, bağımsız bir yerleşik ses işleme birimi ve açık alanlarda ses netliği sağlayan AI tabanlı gürültü geçirmezlik teknolojisinin en yeni sürümü ile donatılmıştır. Kamera ayrıca Otomatik Çerçeveleme ve Hoparlör İzleme özelliklerine sahiptir.

Farklı iş yeri senaryoları için benzersiz esneklik

Yealink MeetingBoard, toplantı alanlarından yönetici ofislerine ve daha küçük toplantı odalarına kadar çeşitli iş yeri senaryolarında görüntülü işbirliği ihtiyaçlarını karşılar. Ek olarak, Yealink’in genişletilmiş cihaz çözümleri, daha büyük çalışma alanları için daha fazla olanak sunar: kullanıcılar, genişletilmiş 6X/12X optik PTZ kamera modülünü takarak, kablosuz mikrofonları bağlayarak ve çift ekran uygulaması için genişletilmiş dokunmatik ekranı takarak, MeetingBoard’u yükseltebilir. çok açılı video yakalama ve olağanüstü ses alma ile.

Yealink DeskVision A24: gelecekteki çalışma alanı için çift modlu ekran

MeetingBoard‘un yanı sıra, ofisler, ortak çalışma alanları ve toplantı odaları için yeni nesil daha büyük ekran Teams Display olan DeskVision A24’ü tanıtıldı. Üstün ses ve video deneyimi ve zenginleştirilmiş Teams görüntüleme özellikleriyle, çift modlu görüntüleme çözümü, günlük monitör ve yerel Teams Display olarak iki katına çıkar. DeskVision A24 ayrıca USB Hub ve Qi şarjlı bir UC iş istasyonu olarak da çalışır.

Microsoft‘ta Microsoft Teams Cihazları İş Ortağı Mühendisliği ve Sertifikasyon Kıdemli Direktörü Albert Kooiman, “Yealink, güçlü Teams cihazlarıyla portföyünü sürekli olarak genişletmeye devam ediyor” dedi, “Bu cihazlar, kaliteli Teams’i bir araya getiren harika bir toplantı deneyimi sunarak, aranan hibrit işyeri işbirliği deneyimleri sunacak. Ses, video, dokunma ve mürekkep oluşturma, tümü kişisel, çalışma masası ve toplantı odası senaryolarında kolayca dağıtılabilir.”

Yealink, Enterprise Connect yerinde ve sanal etkinlikte Microsoft Teams için eksiksiz çözüm portföyünü sergileyecek. Buradaki sanal duyuruyu ziyaret ederek görüntüleme çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin veya Enterprise Connect’te canlı katılmak için buradan kaydolun. https://www.enterpriseconnect.com/

Yealink MeetingBoard 65‘in Haziran 2022’de ve Yealink Deskvision A24 Ağustos 2022’de genel kullanıma sunulması bekleniyor. Her iki ürün de dünya çapında satışa sunulacak.

Kaynak:
https://www.prnewswire.com/news-releases/yealink-powers-the-future-workplace-with-microsoft-teams-collaboration-devices-301506314.html