Skip to content

Uzaktan çalışma/evden çalışma giderek artıyor. Global Workplace Analytics, çalışanların %25-30’unun 2021’in sonuna kadar haftada birkaç gün evden çalışacağını tahmin ediyor. Ayrıca KOBİ, uzak ekipleri bir araya getirmek için birleşik iletişime, uzaktan bağlantıya ve esnek cihaz seçeneklerine (akıllı telefonlar, tabletler, masaüstü bilgisayarlar) ihtiyaç duyuyor.

Bu amaçla, bulut ve donanım santral pazarı yükseliyor, ancak şirket içi santral çözümü geri adım atmıyor. Hibrit bulut teknolojisinin atılımı, donanım santral çözümlerini telekomünikasyon taleplerini (en az BT ve güvenlik sorunuyla) karşılamada ilerletmek için en iyi şekilde konumlandırılmıştır ve bunu Bulut santral kadar kolaylaştırır.

Yeastar IP santral sistemleri buna örnek teşkil ediyor

En yeni UC&C, hibrit bulut ve donanım bileşenlerini bir araya getiren Yeastar şirket içi telefon santralleri, ekiplerle ofisteymiş gibi her yerde iletişim kurmanızı ve işbirliği yapmanızı mümkün kılar. Her BT ve yapılandırma sorunuyla ilgilenmek için şifreli bir tünelleme hizmeti sunarlar. Ve bunun en iyi yanı, sorunsuz uzaktan iletişimin keyfini çıkarmanız için yalnızca bir tıklama yeterli. Santral sisteminizde hizmeti etkinleştirerek, ofis telefon numaranıza ve tüm Santral özelliklerine, hemen hemen her cihazdan, Yeastar Linkus UC İstemcileri ile her yerden güvenle erişebilirsiniz.

Diğer şirket içi santral satıcılarının uzaktan çalışma çözümleriyle karşılaştırıldığında, Yeastar donanım santrallerin yenilikçi tünelleme hizmeti, sizi riskli bağlantı noktası iletimi, zorlu sunucu kurulumu ve sorunlu NAT sorunlarından kurtarır, bu nedenle halka intranet, karmaşık dağıtım için zaman kaybetme veya istikrarsız çağrı kalitesinin gerçekleşmesi ve uzak iş iletişimlerinizi etkilemesi.

Yenilikçi tünel açma hizmeti, farklı Yeastar santral serilerinde farklı şekilde adlandırılmıştır (aşağıda listelenmiştir). Yapılandırma kolaylığının yanı sıra diğer birçok işlevle farklı düzeylerde iş avantajları yaratırlar.

Şirket içi PBX uzaktan çalışma çözümü karşılaştırması: Yeastar VS.  Diğer Satıcılar

P-Serisi Santral Sistemi için Uzaktan Erişim Hizmeti (RAS)

Yükseltilmiş ve daha çok yönlü olan Yeastar Uzaktan Erişim Hizmeti , Yeastar P-Serisi IP Santral için uzaktan bağlantının temel taşıdır. Santral URL’nizi özelleştirmeniz için “kullanıma hazır” Yeastar tarafından sağlanan bir alan adı ile birlikte gelir ve Linkus UC İstemcileri (web, mobil, masaüstü uygulaması) ile günlük iş iletişimi ve yönetimi gerçekleştirmenize olanak tanır – yolda, evde veya internet bağlantısı olan herhangi bir yerde.

Uzaktan Erişim Hizmeti

İşte sunduğu avantajlardan bazıları ve kullanım alanları.

Web sitesine girer gibi Telefon Santralinizin arayüzüne girip çalışın

Çalışanlarınız artık sizin tanımladığınız erişimi kolay bir santral domaini ile sanal ofis telefonlarını (Linkus Web İstemcisi) veya santral yönetimi (yönetici) portalını ziyaret edebilir. Uzun geçmiş, uzun, anlamsız bir sayı dizisini hatırlamak için geçen günlerdir. Ve erişiminiz artık şirketin intranetine bağlı değil.

Çalışanların her yerde, her cihazda üretken kalmasını sağlayın

Linkus UC Uygulamalarına tek tıklamayla uzaktan bağlantı sağlayarak , çalışanlarınız artık herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazdan iş telefonu sistem hizmetlerinizi, konumlarından bağımsız olarak ekipler ve müşterilerle arama, konferans ve işbirliği yapmak için kullanabilir. Linkus UC İstemcileri, tek bir numarada birden çok cihazı destekler ve ekiplerinizi tek bir birleşik platformda bir araya getirmek için dizin, kişiler, iletişim durumu, sohbet ve dosya paylaşımı, CRM entegrasyonu vb. Gibi zengin işbirliği özellikleri sunar .

Genel çalışanlarınızın günlük ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, uzak çağrı merkezi temsilcileriniz ve kuyruk yöneticileriniz ek avantajlar elde eder. Santralin Kuyruk Paneli ve Duvar Panosu işlevlerine doğrudan web tarayıcısından erişebilir ve nerede olurlarsa olsunlar kuyruk etkinliklerini yönetebilirler.

Telefon sisteminizi uzaktan yönetin ve bakımını yapın

Evdeyken bile telefon sisteminizin tam kontrolünü elinize alın. Yeastar P-Serisi Santral Sisteminin Uzaktan Erişim Hizmeti, günlük santral bakımını uzaktan gerçekleştirmenizi sağlar.

Örneğin, gerçek zamanlı çağrı hacimlerini, arayüz durumunu ve CPU tüketimini izlemek için grafiksel santral panosuna bir göz atın; CDR raporlarını indirin; yeni uzantılar ekleyin; çağrı yönlendirmesini optimize edin; santral ürün yazılımı yükseltmesi gerçekleştirin; ve sistem yöneticinizin santral yönetim portalında yapabileceği her şey.

Uzaktan iletişimlerinizi koruyun

Telefon sistemi güvenlik duvarınızda bir delik açmayı unutun. Uzaktan Erişim Hizmeti, uzaktan erişim sağlamak ve uzaktan iletişimlerinizi şifrelemek için özel ve güvenli bir tünel sağlar. Ek olarak, Santral sistemine web erişiminiz HTTPS ile korunur ve kullanıcı kimlik bilgileri ve gelişmiş sistem güvenlik duvarı kuralları ile iki kez kontrol edilir.

BT yatırımınızdan ve anında uzaktan çalışmadan tasarruf edin

Uzak bağlantı işini servisin halletmesine izin verin. Ayarları yapmak veya santral sistemiyle birlikte çalışabilirlik sorunları yaşayabilecek VPN gibi üçüncü taraf uzaktan çalışma hizmetlerine harcamak için BT uzmanlarını işe almanıza gerek kalmaz.

Yeastar Uzaktan Erişim Hizmeti, P-Serisi santral Sisteminin abonelik planlarına dahildir. Planları ve fiyatları burada karşılaştırın ve diğer hangi özelliklerin dahil olduğunu öğrenin.

Planları Karşılaştır

S-Serisi ve K2 IP Santral için Linkus Bulut Hizmeti (LCS)

Temel ve pratik Yeastar Linkus Bulut Hizmeti , Yeastar S-Serisi VoIP Santral ve K2 IP Santral Yazılımı kullanıcıları için tasarlanmış anahtar teslimi bir uzaktan çalışma çözümüdür . Şirket ağı dışında Linkus UC İstemcileri (app) kullanırken bağlantı noktası yönlendirme gerekliliğini ortadan kaldırmak için özel ve güvenli bir tünel sağlar ve aşağıdaki avantajları sağlar:

Linkus Bulut Hizmeti

Anında Uzaktan Çalışma

İhtiyaç duyduğunuzda, santral sisteminizde hizmeti etkinleştirmek için tıklamanız yeterlidir ve anında sorunsuz uzaktan çalışmanın keyfini çıkarmaya başlayın.

Ödünsüz Çalışan Üretkenliği

Linkus Mobil İstemcinizde veya Masaüstü İstemcinizde ofis genişletme özelliklerinize tam erişimin keyfini çıkarın. Ekiplerinizi tek bir birleşik platformda bir araya getirmek için rehber, kişiler, iletişim durumu, konferans, CRM entegrasyonu gibi gelişmiş UC özellikleriyle hiçbir iş aramasını kaçırmayın ve üretken kalın.

“Linkus Bulut Hizmeti pek çok sorunu çözüyor. Artık santrali internete maruz bırakmadan veya karmaşık VPN yapılandırmadan tele-çalışan uzantılarına sahip olabilirim. Ve tüm ekipler yüksek kaliteli, güvenli ve güvenilir aramaların keyfini çıkarabilir. Ayrıca, genellikle SIP aramalarını engelleyen ev internet sağlayıcımdan gelen ikili veya üçlü NAT’ı da çözer. Ayrıca, sohbet, iletişim durumu ve uygulama içi sesli konferanslar harika ve Birleşik İletişim platformu olarak santralimize çok daha fazla zenginlik sağlıyor.
– Miguel Rabi, Optik Ağlarda Ürün Müdürü

Linkus’a Sohbet ve Dosya Paylaşımı Özelliği

Linkus Mobil ve Masaüstü İstemcilerinizde kolay 1: 1 veya grup sohbeti etkinleştirin. Ekip işbirliğini zenginleştirmek için metin mesajının yanı sıra emojilerin, resimlerin ve dosyaların anında paylaşılması da sohbette desteklenir.

  • Daha İyi Çağrı Kalitesi : NAT sorunlarını durdurun ve çağrı kalitenizi artırın.
  • Uzak bağlantı ve iletişiminizi ortadan kaldırılmış bağlantı noktası yönlendirme ve kurumsal düzeyde şifreleme teknolojisi ile koruyun.

“Bir telekom sağlayıcısı olarak Linkus, COVID sırasında ve sonrasında harika bir çözüm. Müşterilerimizin ofisteymiş gibi çalışmasını sağlar. Hizmet ayrıca hücresel hizmetlerde maliyetten tasarruf etmemizi sağladı. LCS’yi kendi şubelerimizde kullanarak, teknik ve satışlarımız ülkenin herhangi bir yerinden herhangi bir günde birbirleriyle ve müşterilerle iletişim kurabilir. Linkus Bulut Hizmetini her gün kullanıyorum ve bu özelliğin tadını sonuna kadar çıkarıyorum. “
– Morne Duplessis, MFP Ofis Otomasyon Grubu Ulusal Teknik Müdürü

Linkus Bulut Hizmetini Hemen Alın

Bugün sahip olduğun sistem yeterli mi?

Çalışanlarınız veya müşterileriniz yok. Çalışanların %74’ü, daha iyi uzaktan iletişim ve işbirliği aracının kişisel üretkenliklerini artıracağını düşünüyordu. Şu anda bir Yeastar şirket içi santral sisteminiz varsa, nasıl bir değişiklik yapacağını görmek için Yeastar Uzaktan Erişim Hizmetini veya Linkus Bulut Hizmetini şimdi deneyin.

30 günlük ücretsiz deneme ile kendiniz deneyimleyin

Hem Yeastar Uzaktan Erişim Hizmeti hem de Linkus Bulut Hizmeti, 30 günlük ücretsiz deneme sunar. Yeastar santral sistemlerinizde etkinleştirmek için aşağıdaki yolları takip edebilirsiniz.

  • P-Serisi Telefon Santrali:  Santral yönetim portalı> Plan
  • S-Serisi Ip Santral veya K2 IP-PBX: PBX yönetim portalı> Linkus> Linkus Sunucu Ayarları

Hizmetle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya çözümün işletmenize nasıl yardımcı olacağı konusunda daha derinlemesine bilgi edinmek istiyorsanız, size yardımcı olmak için her zaman buradayız.

Uzaktan Çalışma Kaynakları Merkezi