skip to Main Content

P-Serisi IP Santral Sistemi Major Güncellemesi: Daha Entegre, Daha Uzak Çalışma Dostu

Yeastar’da, işletmelerin esnek ve çevik kalmasına yardımcı olmak için doğru teknolojinin kolayca erişilebilir ve sorunsuz bir şekilde entegre edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu P-Serisi Santral Sistemi yeni güncellemesinin konusu budur.

Bu güncelleme, Uzak IP Telefonu Otomatik Hazırlama, Kulaklık Entegrasyonu, Organizasyonel Hiyerarşik Yönetim, HubSpot Entegrasyonu, API, Beklemedeki Müzik Akışı vb. ile yüklenir. Lafı fazla uzatmadan doğrudan konuya girelim.

Derin Bir Dalış için Canlı İzle

Bu yeni özelliklerin nasıl çalıştığını merak ediyor musunuz? 18 Mayıs 2022’de saat 9:00’da (GMT) bir dizi heyecan verici yeni özellik, gösteri ve Soru-Cevap için derinlemesine bir giriş içeren bir canlı yayın olacak. Yeastar’ın web sitesinde ve YouTube kanalında yayınlanacak. Bizi izlemeye devam edin ve tarihinizi kaydedin.

Uzak IP Telefonu Otomatik Kurulum (RPS FQDN)

Birçok işletme belirli bir ağla sınırlı değildir. Birden fazla şube ofisinde ve coğrafi olarak dağınık ev ofislerinde kullanılan IP telefonlarının merkeze tekrar bağlanması gerekir.

Bildiğimiz gibi, IP telefon otomatik provizyonu farklı şekillerde çalışır. Ofis içi senaryolarda PnP ve DHCP kullanılırken, şirket LAN’ınız içinde olmayan uzak IP telefonları için RPS (Yönlendirme ve Sağlama Hizmeti) kullanılır. Şimdi, FQDN (Tam Nitelikli Alan Adı) yardımıyla daha iyi bir yol var.

Yeastar tarafından sağlanan bir alan adıyla, IP telefonunuzun MAC adresini ve P-Serisi Telefon Santrali sisteminizin özel URL’sini IP telefon sağlayıcınız tarafından sağlanan RPS sunucusuna eklemeniz yeterlidir. IP telefonun ilk açılışında, yapılandırma dosyasını RPS sunucusundan isteyecek ve ardından dosyaya erişmek ve yapılandırmayı tamamlamak için önceden atanmış sunucuya, yani P-Serisi Santral Sisteminize yeniden yönlendirilecektir. Normal RPS yaklaşımına yükseltilmiş bir çözüm olarak FQDN’i kullanmak, yalnızca toplu uzaktan dağıtım sürecini tek tıklamalı bir deneyime dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda gelişmiş güvenlik için port yönlendirmeyi de önler.

P-Serisi IP Santral Sistemi artık Yealink, Fanvil, Snom ve Gigaset dahil olmak üzere RPS destekli IP telefonlarla çalışabilir. Daha kolay ve daha güvenli uzak IP telefon otomatik provizyonunu etkinleştirin. Lütfen bu özelliğin P-Series Appliance and Software Edition tarafından desteklendiğini ve Enterprise veya Ultimate Plan lisansının alınmış olması gerektiğini unutmayın.

Daha Uyumlu Kulaklıklar

Kulaklıklar ve UC İstemcileri veya yazılım telefonlarının kombinasyonu, çağrı verimliliğini artırmak, optimum ses kalitesini sağlamak ve sürükleyici bir sesli iletişim deneyimi oluşturmak için çağrı merkezleri, satış ve müşteri temsilcileri ve uzak iş gücü tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu P-Serisi güncellemesiyle, aramaları yanıtlamak, reddetmek, sonlandırmak, sessize almak ve beklemeye almak ve ses seviyesini doğrudan ayarlamak için Linkus Web İstemcisi veya Yeastar Linkus for Google Chrome Uzantısı ile birlikte herhangi bir WebHID uyumlu kulaklık kullanabileceksiniz. Özellikle Jabra, Yealink, EPOS ve Poly markalarının denenmiş ve test edilmiş kulaklıklarını öneriyoruz.

Alıcıyı elinize almanıza gerek yok, bir arama sırasında bilgisayarı kullanmak için iki eliniz de serbest ve kulaklıktaki düğmelere basarak kolayca kontrol edebileceğinizi bilerek uzun bir arama yaparken etrafta dolaşma veya bacaklarınızı uzatma özgürlüğüne sahipsiniz.

kulaklık-entegrasyonu-yealink-jabra-epos
kulaklık-entegrasyonu-yealink-jabra-epos

Organizasyonel Hiyerarşik Yönetim

Modern bir organizasyonda hiyerarşiler, iş akışları, ekip yapıları, raporlama ilişkileri ve bilgi akışları, organizasyon yapısının parçalarıdır ve BT altyapısının, özellikle büyük işletmeler için günlük operasyon ve yönetimi kolaylaştırmak için bu yapıyı desteklemesi gerekir.

Örgütsel hiyerarşinin çeşitli katmanlarını yönetiyorsanız, bu özellik tam size göre. Yeni eklenen organizasyonel hiyerarşik yönetim özelliği, organizasyon yapısını doğrudan Linkus Web/Mobil İstemcisinde görüntülenecek olan P-Serisi IP Santral Sistemine yansıtmaya yardımcı olur. Farklı departmanlara ait çalışanlara ayrıca daha ayrıntılı kontrol için özel görünürlük ve izinler atanabilir.

HubSpot Entegrasyonu

HubSpot, şirketlerin ziyaretçileri çekmesine, potansiyel müşterileri dönüştürmesine ve müşterileri kapatmasına ve elde tutmasına yardımcı olan bir pazarlama, satış ve hizmet platformudur. P-Serisi Santral Sistemini HubSpot’a bağlayarak, iki sistem çağrı etkinliği yönetimini basitleştirmek ve iş görüşmelerinizi ve müşteri verilerini bir araya getirmek için birbirini tamamlayabilir. Daha ayrıntılı müşteri etkileşimi bilgileriyle, satış ekibiniz potansiyel müşterileri daha doğru bir şekilde belirleyebilecek ve teklifleri buna göre özelleştirebilecek.

  • Bir müşteriyi veya potansiyel müşteriyi doğrudan HubSpot’tan aramak için tıklayın.
  • Arayan kimliği ile gelen aramalar için anında açılır pencere alın.
  • Her aramayı manuel giriş olmadan HubSpot kayıtları olarak günlüğe kaydedin.
  • HubSpot’ta ilk kez arama yapan bilinmeyen numaraları otomatik olarak oluşturun.
  • CRM kişilerini belirli bir Santral telefon rehberiyle senkronize edin.

API Desteği

API (Uygulama Programlama Arayüzü), hizmet sağlayıcıların hızla dönüşen bir ekonomide rekabetçi ve çevik kalmasına yardımcı olan, gelişen müşteri beklenti ve taleplerini karşılamak için özellikle yararlı bir araçtır. Temel olarak, verilerin sistemler ve platformlar arasında sorunsuz bir şekilde akmasını ve senkronize edilmesini sağlayan bir köprü görevi görür.

Artık Santral yapılandırması, çağrı kontrolü, uaCSTA kontrolü ve olay bildirimi için eklenen API desteğiyle, P-Serisi Santral Sisteminin kapasitesini ve uyarlanabilirliğini genişletmek için daha fazla özel 3. taraf entegrasyonu geliştirebilirsiniz.

API özelliğini kullanmak için Enterprise veya Ultimate Plan aboneliğinin gerekli olduğunu lütfen unutmayın.

Bekleyin, dahası var!

Yukarıda bahsedilen tüm popüler seçimlerin yanı sıra, hayatınızı kolaylaştırmak için başka bazı yeni özellikler de ekledik ve bir dizi iyileştirme yaptık, örneğin:

  • Bekleme Müzik Akışı: Beklemedeki müziği İnternet akışı yoluyla ayarlayın.
  • IP Telefon Uzaktan Erişimi: Yeastar Uzaktan Yönetim veya Yeastar tarafından sağlanan alan adı (amaçlanan P-Serisi Cihaz ve Yazılım Sürümü) aracılığıyla IP telefonlarının web GUI’sine uzaktan erişin.
  • Google için Yeastar Linkus ile ilgili bildirimler: yeni sesli mesajlar ve anlık mesajlar için destek eklendi.
  • Daha Fazla Özellik Kodu Seçeneği: çağrı izleme ve çağrı yönlendirme hedefi anahtarı için destek eklendi.

İşte bu. Yükseltme Zamanı!

Bu P-Serisi güncellemesi için heyecanlı mısınız? Bugün mevcuttur. Yükseltmek için P-Serisi IP Santral Sisteminizin yönetim portalına gidin. P-Serisini daha önce denemediyseniz, her şeyi deneyimlemek için ücretsiz denemeye kaydolmaktan çekinmeyin!

Ücretsiz Bulut Santral Deneme Sürümü
Ücretsiz Bulut Santral Deneme Sürümü İçin bize ulaşın.