Skip to content
yeastar teknoloji etkinligi

Nolto Bilişim, günümüzün trend ICT (Bilgi ve iletişim Teknolojileri) markalarını buluşturuyor.
Ruijie/Reyee, Jabra, Yealink, Yeastar, Fanvil, Flyingvoice markalarını bir araya getirdiğimiz etkinlikte, sektöre dair öne çıkan gelişmeleri ve başarı hikayelerini de anlatacağız.

Fuaye alanında kurulacak stantlarda ürünleri canlı olarak deneyimleme, kablolu ve kablosuz iletişim ürünlerindeki yenilekleri öğrenme ve sorularınıza cevap alma fırsatına sahip olacaksınız.

[no_toc]

Tarih: 04 Ekim 2022
Saat: 13:00 – 18:00
Yer: Cevahir Hotel İstanbul Asia


Etkinlik Kayıt Formu

Etkinliğimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Etkinlik İçeriği

  • Nolto Bilişim ve Yeastar Başarı Hikayeleri
  • Yealink‘in Ofislere Yön Veren Yeni Teknolojileri
  • Fanvil Yeni IP Interkom Ürünleri
  • Flyingvoice Kablosuz İletişim Çözümleri
  • Jabra Uzaktan Çalışmayı Nasıl Kolaylaştırıyor?
  • Reyee ile uçtan uca iletişim

Kimler Katılmalı

  • Bilgi İşlem Yöneticileri ve Çalışanları
  • Çağrı Merkezi Yöneticileri
  • Şirket Yöneticileri ve Sahipleri
  • Teknik Personeller

Etkinlik Sponsorları


jabra_logo

Jabra, mobil kullanıcılar ve çağrı merkezi ofisleri için hem kablosuz hem de kablolu kulaklıklar için çok çeşitli kablosuz kulaklıklar geliştirir, üretir ve pazarlar. Jabra, yenilikçi eller serbest mobil kulaklıklar üretir. Ödüllü kulaklık serisi, her tür mobil cihaz için kablosuz ve kablolu modeller içerir.


reyee ruijie logo

Reyee, kurumsal üretici Ruijie’nin bir markasıdır. Reyee ürünleri, özelliklerden ödün vermeden uygun maliyetli olan küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) ve küçük ofis ev ofis (SOHO) pazarları için tasarlanmıştır. Ürünler, PoE seçeneklerine sahip kablosuz yönlendiriciler, erişim noktaları ve ağ anahtarlarını içerir.


yeastar logo

Yeastar, iletişim ve iş yeri çözümlerini kolayca erişilebilir hale getirerek işletmelerin dijital değerleri gerçekleştirmesine yardımcı olur. Yeastar, küresel bir ortak ağı ve dünya çapında 350.000’den fazla müşterisi ile UC çözümlerinin lider sağlayıcısı olarak kendini kanıtlamıştır.


yealink-logo

Yealink, sınıfının en iyisi kalite, yenilikçi teknoloji ve kullanıcı dostu deneyim ile video konferans, sesli iletişim ve işbirliği çözümlerinde uzmanlaşmış küresel bir markadır. 140’tan fazla ülke ve bölgede en iyi sağlayıcılardan biri olan Yealink, SIP telefon gönderilerinin küresel pazar payında 1 Numaradır.


fanvil logo jpg

Fanvil‘in dört SIP ürün portföyü vardır. İnsanlar ve küresel ağımız arasında köprü sağlayan masa telefonları, kapı erişimi, dahili telefonlar ve genel seslendirme çözümleridir. Gelişmiş teknolojimiz ve tasarımımıza dayanan Fanvil, topluluğumuzda ulaşım, sağlık, okul ve işletmeler dahil olmak üzere farklı türde işletmelere güç vermiştir.


flyingvoice-logo

Flyingvoice, iş ve ev için VoIP telefonları, ATA’lar, ağ geçitleri ve yönlendiriciler sağlayan, iletişim terminal cihazlarının ve VoIP tek durak çözümlerinin lider tedarikçisidir. Küçük, orta ve mikro işletmeleri güçlendirmeyi, ağ ve iletişimde “satın alması kolay ama kullanması zor” sorununu çözmeyi ve KOBİ’ler için entegre ses ve veri ile kablosuz IP ofis çözümleri sunmayı amaçlıyor.