Skip to content
Yealink BH72 and UH38 Microsoft Teams Sertifikalı Kulaklık
Yealink BH72 and UH38 Microsoft Teams Uyumlu Kulaklık Modelleri

Küresel lider kurumsal iletişim ve işbirliği çözümleri sağlayıcısı Yealink, bugün BH72 Bluetooth kulaklığın ve UH38 USB kulaklığın, özellikle hibrit çalışma modelinde, kullanıcılar için mükemmel bir kişisel ses deneyimi sağlamak üzere Microsoft Teams tarafından onaylandığını duyurdu.

Microsoft Teams Uyumlu Kablosuz Bluetooth Kulaklık: Yealink BH72

Yealink BH72 Kablosuz Bluetooth Kulaklık, son derece kompakt, geri çekilebilir mikrofon bomu tasarımı, son teknoloji gürültü önleme teknolojileri, ultra uzun pil verimliliği ve çoklu cihazlar için kablosuz şarj standı ile donatılmış yeni bir standart kulaklıktır. Geleceğin hibrit çalışanları için yepyeni bir kulaklık olarak güçlü ses yetenekleri, geniş bir UC özellikleri yelpazesi ve şık bir kullanım deneyimi ile iş ve gündelik senaryolarda kullanıcıları güçlendirmeye adanmıştır. Microsoft Teams uyumlu kulaklık arayan ve kablo bağlantısı yerine bluetooth kablosuz kulaklık arayan kullanıcılar için mükemmeldir.

Microsoft Teams Uyumlu Kulaklık: Yealink UH38 USB

Tek Kulaklık, Çift Bağlantı, Daha Fazla Olanak

Mono ve Dual iki stil içeren Yealink UH38 USB Kablolu Kulaklık Serisi, tüm ofis kullanıcıları ve uzak çalışanlar için istikrarlı bir şekilde sürükleyici bir ses deneyimi ile benzersiz yenilikçi tasarım ve teknolojilere sahip birinci sınıf USB kulaklıktır. Günlük ofis talebini sık sık değiştirme olmadan karşılamak için çift cihaz, USB kablolu yol ve Bluetooth kablosuz yol ile ikili bağlantıları desteklemek üzere tasarlanmıştır. Ses kalitesinden bağlantı kullanılabilirliğine, takma rahatlığından arama özelliklerine kadar UH38, yetkilendirilmiş profesyoneller için daha ilham verici anlar yaratmak için mükemmellik için çaba gösterir. Microsoft Teams uyumlu kulaklık arayan ve USB bağlantı noktasına ihtiyaç duyan kullanıcılar için idealdir.

Yealink Hakkında

Yealink, sınıfının en iyisi kalite, yenilikçi teknoloji ve kullanıcı dostu bir deneyim ile video konferans, sesli iletişim ve işbirliği çözümlerinde uzmanlaşmış küresel bir markadır. 140’tan fazla ülke ve bölgede en iyi sağlayıcılardan biri olarak Yealink, SIP telefon gönderilerinin küresel pazar payında 1 Numaradır (Global IP Desktop Phone Growth Excellence Leadership Award Report, Frost & Sullivan, 2020). Daha fazla bilgi için www.nolto.com/yealink adresini ziyaret edin.