skip to Main Content

Hikvision, IP Tabanlı Görüntülü İnterkom Entegrasyonu için Yeastar ile Teknoloji Ortaklığını Duyurdu.

Temel yetkinliği video olan bir IoT üreticisi olan Hikvision, IP tabanlı görüntülü interkom entegrasyonu için Yeastar ile yeni bir teknoloji ortaklığı duyurdu. Bu entegrasyon, KOBİ (küçük orta ölçekli işletme) müşterilerinin interkom sistemlerini uzaktan kontrol etmeleri, yönetmeleri ve ayrıca ziyaretçilerle iletişim kurmaları için çözümler sunacak.

Hikvision Yeastar IP interkom
Hikvision Yeastar IP interkom

Genellikle KOBİ müşterileri için, ofiste kimse olmadığında, gelen kişileri karşılamak zordur. Ancak Hikvision’un görüntülü interkom ve Yeastar IP Santral sisteminin entegrasyonu, müşterilerin ziyaretçilerle uzaktan kolayca iletişim kurmasını sağlayacak. İş yerinde olmayan sekreter bile, bu entegrasyonun sağladığı video iletişimi ile ziyaretçileri karşılar.

Bu Entegrasyon ile KOBİ müşterileri şunları sahip olacaktır:

  • Herhangi bir yerden bir ofisinizin zili çaldığında cevaplayın ve açın.
  • Giriş kapısında kimin olduğunu görün ve IP görüntülü telefon ile kolayca sohbet edin.
  • Kapı telefonu aramaları, cevaplanmadığında bir cep telefonu numarasına otomatik olarak yönlendirilir.
  • Ayrı ve pahalı sunuculara gerek kalmadan, santral, IP telefon, mobil veya PC ile kullanılabilir.

“ Hikvision interkom çözümünün kapsamını genişletecek ve müşterilerimiz için daha fazla değer yaratacak olan Yeastar ile ortaklığı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Sektör genelinde daha fazla işbirliği, daha fazla işlevsellik çeşitliliği ile pazara fayda sağlıyor.  Firmanın Küresel Teknoloji İş Ortağı Yöneticisi Adler Wu, açıklığı sürdürecek ve güçlü ve karşılıklı olarak yararlı bir ekosistem oluşturmak için teknoloji ortaklarıyla yakın işbirliği içinde çalışacak .

Hikvision Hakkında

Hikvision, temel yetkinliği video olan bir IoT çözüm sağlayıcısıdır. Kapsamlı ve yüksek vasıflı bir Ar-Ge işgücüne sahip olmanın yanında çok çeşitli dikey pazarlar için eksiksiz bir kapsamlı ürün ve çözüm paketi üretmektedir. Güvenlik endüstrisine ek olarak, uzun vadeli vizyonunu gerçekleştirmek için erişimini akıllı ev teknolojisi, endüstriyel otomasyon ve otomotiv elektroniği endüstrilerine genişletiyor. Ayrıca son kullanıcılar için daha verimli operasyonlar ve daha büyük ticari başarı sağlayan güçlü iş zekası sağlar. Ürünlerinin en üst düzeyde kalitesine ve güvenliğine kendini adamış olan Hikvision, iş ortaklarını Siber Güvenlik Merkezi de dahil olmak üzere Hikvision’ın sunduğu birçok siber güvenlik kaynağından yararlanmaya teşvik eder. Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin: www.hikvision.com

Yeastar Başkan Yardımcısı Prince Cai şunları söyledi: “ Hikvision, yüksek kaliteli IP tabanlı interkom üreticisi olarak kendini kanıtlanmış bir geçmişe sahip. Artık onları resmi bir Yeastar teknoloji ortağı olarak görmekten memnuniyet duyuyoruz. Yeastar & Hikvision ile ortak müşterilerimiz pazar lideri, ödüllü bir iş telefonu sisteminden yararlanırken, üretkenliği artıran, işlemleri kolaylaştıran ve genel giderleri azaltan entegre bir santral-Interkom çözümünden faydalanırlar.