skip to Main Content

Yeastar,  Telsiz Telefon piyasasının lider üreticisi Gigaset‘in bazı IP Dect Telefon modellerinin Auto-Provizyon (Hızlı Kurulum) destekleyen modeller arasına girdiğini duyurdu. Yeastar 30.13.0.15 sürümü ve sonrası ve Otomatik Hazırlama sürümü 1.8.24 ile hızlı kurulum yapılabilir.

Hızlı Kurulum (Outo-Provizyon)

Yeastar Otomatik Hazırlama (Auto-Provisioning), kullanıcıların stresten kaçınmalarını ve desteklenen ve sertifikalı uç noktaları yapılandırma zamanını azaltmalarını sağlar. Yeastar S-Serisi IP Santral Otomatik Hazırlama, Maxwell Masaüstü’nü bir süreliğine destekler. Her iki markanın da gelişen VoIP teknolojileri ve yıllardır ortak müşterilere hitap ediyorlardı. IP Santral Modelleri ile N670 ve N870 arasında iş birliği yapma kararı verdi.

Gigaset - Yeastar
Gigaset – Yeastar

Gigaset PRO telefonlar, KOBİ’lerin artan talebi için tasarlanmış DECT tek ve çok hücreli sistemlerdir. Aynı pazarı hedefleyen Yeastar, üst düzey ve geleceğe yönelik şirket içi Santral sistemi için test sürecini üstlendi. Tüm VoIP özellikleri artık N670 IP PRO ve N870 IP PRO ile tamamen uyumludur. Maxwell serisi, DECT S650H, R650H ve SL750H el terminalleri de dahil olmak üzere Professional ürün yelpazesinin tüm portföyü, otomatik ve hızlı bir şekilde kurulabilir.

“Yeastar, çok çeşitli VoIP Telefon üreticilerine verdiğimiz destekle tanınıyor.  Yeastar santral sistemiyle daha fazla Gigaset telefon eklemek için büyük bir hareket.  Bunu büyük bir başarı olarak görüyoruz, ” diyor Yeastar CEO’su Alan Shen. “ KOBİ pazarına her zaman en iyi kullanıcı dostu santral sistemini getirmeye çalışıyoruz – Otomatik Kurulum önemli özelliklerden biridir. Avrupa’nın pazar lideri Gigaset ile işbirliği, kuşkusuz karşılıklı kanal ortaklarımıza ve müşterilerimize büyük fayda sağlayacaktır. ”

Gigaset Teknik Satışlar Müdürü Eric Baremans: “Yeastar ve Gigaset arasındaki işbirliği, bayilerimiz arasındaki güveni güçlendiriyor. IP-DECT çözümlerimizin Yeastar IP-Santral sistemleri üzerindeki sertifikasyonu sonuçlanmıştır. Müşteriler, Profesyonel IP DECT Tekli ve Çoklu Hücrelerin yanı sıra ilgili el cihazlarını otomatik kurulum yoluyla kullanma olanağından yararlanabilir.  Maxwell IP masaüstü portföyümüzün uygulanmasından sonra, N670IP PRO ve N870IP PRO’muzun entegrasyonu, Yeastar ile güçlü işbirliğimizde ve ortak bir çözüm teklifinin gelecekteki başarısında önemli bir adım oldu. ”

Yeastar Hakkında

Yeastar, KOBİ’ler için bulut tabanlı ve şirket içi IP Santral’ler üretir. İşgücü ile müşterileri daha verimli bir şekilde birleştiren Birleşik İletişim (UC) çözümleri sunar. 2006 yılında kurulan Yeastar, dünya çapında katma değerli distribütör ve satıcı ağı ve 200.000’den fazla müşterisi ile sektörde küresel bir lider konumundadır. Yeastar müşterileri, yüksek performans ve yenilik için sürekli olarak tanınan, sahip olması ve yönetimi kolay iletişim çözümlerinin tadını çıkarır. Yeastar hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.yeastar.com .

Gigaset Hakkında

İletişim teknolojisi alanında uluslararası faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirket, DECT telefonlarında Avrupa ve Dünya genelinde lider konumdadır. Yaklaşık 50 ülkede 900’e yakın çalışanı ve satış faaliyetleri vardır.  İş faaliyetleri sadece DECT telefonları değil, aynı zamanda kapsamlı bir akıllı telefon portföyü, bulut tabanlı akıllı ev güvenliği, konfor ve yardımcı çözümler bulunur. Küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) ve işletme düzeyindeki şirketler için iş telefonu çözümlerini de içermektedir. Gigaset hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.gigaset.com adresini ziyaret edin .