Skip to content

İletişim terminal cihazları ve VoIP tek noktadan çözümleri alanında lider bir tedarikçi olan Flyingvoice, bugün şirketin P1X serisi IP telefonlarının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. P10/P10P ve P11/P11P‘yi içeren seri, 26 Ekim’de kanal dağıtımı ve satışı için dünya çapında satışa sunuldu.

Temiz bir tasarıma ve sade bir zevke sahip P1X serisi IP telefonları küçük işletme kullanıcılarıyla buluşturduk. Ayarlanabilir arka aydınlatmalı LCD ekran, 6 yönlü sesli konferans, entegre POE, birleşik ürün yazılımı ve duvara monte edilebilirlik gibi pratik özelliklerle donatılan P1X serisi IP telefon, kullanıcılara mükemmel sesli iletişim çözümleri sunarak bu temel IP telefonun sadık ve uzun süreli yol arkadaşınız olmasını sağlıyor.

Flyingvoice P1X Serisi IP Telefon Duyurusu
Flyingvoice P1X Serisi IP Telefon Duyurusu

Ek Kolaylık ve Esneklik

P1X serisi IP telefonlar, masa üzerinde 60 ve 45 açılı ve duvarda 15 açılı kolay kurulum için yeni bir stand, kullanıcılar için daha kolay ve daha samimi bir kurulum, çalıştırma ve görüntüleme deneyimi sağlayan görsel rahat bir etki için ayarlanabilir arka ışıklı LCD ekran gibi ergonomik ayrıntılara odaklanmıştır. Ayrıca, ekranı karartılabilir ve geceleri ışıktan rahatsız olmadan iyi bir uyku çekmenizi sağlar.

Verimli Sesli İletişim

6 yönlü sesli konferans yanı sıra geniş bant codec G.722, Opus ve Akustik Yankı Engelleme (AEC) gibi HD ses teknolojilerini destekleyen Flyingvoice P1X Serisi IP telefonlar, yalnızca HD ses kalitesi sunmakla kalmaz, aynı zamanda kolay bir işbirliği deneyimini de garanti eder.

Zahmetsiz Yapılandırma ve Yükseltme

Flyingvoice PIX serisi IP telefonlar, Flyingvoice’un ücretsiz Yeniden Yönlendirme ve Sağlama Hizmeti (FRPS) ve Flyingvoice Otomatik Yapılandırma Sistemi (FACS) ile otomatik sağlama ve zahmetsiz toplu dağıtımı destekler. Ayrıca, P1X serisi tüm telefon modelleri için geçerli olan birleşik ürün yazılımı ve otomatik sağlama şablonuna sahiptir, bu da işletmeler için daha fazla zaman ve BT maliyeti tasarrufu sağlar.

Flyingvoice Hakkında

Flyingvoice, iş ve ev için VoIP telefonlar, voip adaptör, Ağ Geçitleri ve Yönlendiriciler sağlayan lider bir iletişim terminal cihazları ve VoIP tek noktadan çözümler tedarikçisidir. Küçük, orta ve mikro işletmeleri güçlendirmeyi, ağ ve iletişimde “satın alması kolay ancak kullanımı zor” sorununu çözmeyi hedefliyoruz ve KOBİ’ler için entegre ses ve veri ile kablosuz IP ofis çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen www.flyingvoice.com veya https://www.nolto.com adresini ziyaret edin. LinkedIn, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Kaynak: https://www.flyingvoice.com/news/the-launch-of-p1x-series-ip-phones.html