Skip to content

FIP16Plus Taşınabilir Kablosuz VoIP Telefon, Sektördeki Yeniliğiyle Tanındı.

VoIP ürünleri ve IP iletişim çözümlerinin lider sağlayıcısı Flyingvoice, bugün küresel, entegre bir medya şirketi olan TMC’nin FIP16Plus’ı 2022 Yılın İNTERNET TELEFONU Ürünü Ödülü’ne layık gördüğünü duyurdu.

Yılın İNTERNET TELEFONU Ürünü Ödülü, olağanüstü VoIP ve IP İletişim ürünleri ve hizmetleri geliştiren şirketleri tanır ve onurlandırır. 1,8 inç renkli TN ekrana sahip Flyingvoice FlP16Plus taşınabilir kablosuz VoIP telefonu, özellikle depo ve fabrika çalışanları için, hareket halindeyken iş arkadaşlarıyla etkili iletişime ihtiyaç duyanlar için hareketliliği ve çalışma verimliliğini artırmak üzere tasarlanmıştır. Öne çıkan özellikleri şunlardır:

  • Ceplerinizi doldurmaz, kemer klipsi ile eller serbest hareket edin.
  • Esnek kablosuz bağlantı için yerleşik çift bantlı Wi-Fi.
  • Birkaç erişim noktasının kapsadığı alanda hareket ederken (roaming) gerçekten kusursuz bir arama deneyimi.
  • Yüksek pil performansı, 12 saate kadar konuşma süresi ve 150 saate kadar bekleme süresi.
  • Tozlu veya nemli bir ortamda bile HD ses kalitesiyle net ve istikrarlı 6 yönlü VoIP araması yapın.
  • 2 SIP hattı, arama bekletme, arama aktarma, arama yönlendirme, hızlı arama, çağrı, dahil olmak üzere zengin VoIP özellikleriyle işletmenizi güçlendirin.
  • BT ekibinizin iş verimliliğini artıracak şekilde otomatik olarak kurulabilir.
  • En yaygın kullanılan telefon santralleri ile mükemmel uyumluluk, kablosuz telefon sistemi dağıtımını daha esnek hale getirir.
Yılın İNTERNET TELEFONU Ürünü

Flyingvoice satış direktörü Raymond Fang, “Ürünümüzün önemi ve yenilikçiliği nedeniyle TMC tarafından tanınmasından onur duyuyoruz. Ödül, müşterilerimize işlev, dayanıklılık ve konfor sunan birinci sınıf ürünler sunmaya olan bağlılığımızın bir örneğidir. Ve tüm ödül kazananları tebrik ediyoruz.” dedi.

TMC CEO’su Rich Tehrani, “Flyingvoice’i mükemmellik ve yenilikçiliğe olan bağlılığı nedeniyle 2022 Yılın Ürünü Ödülü ile ödüllendirmekten onur duyuyorum. Hakemler ve editör ekibimizin görüşüne göre FIP16Plus, piyasadaki en iyi iletişim ve teknoloji çözümlerinden biri olduğunu kanıtladı. Flyingvoice’den liderliğin devamını dört gözle bekliyorum.” dedi.

Flyingvoice Hakkında

Flyingvoice, iş ve ev için VoIP telefonları, ATA’lar, Ağ Geçitleri ve Yönlendiriciler sağlayan, iletişim terminal cihazlarının ve VoIP çözümlerinin lider üreticisidir. Küçük, orta ve mikro işletmeleri güçlendirmeyi, ağ ve iletişimde “satın alınması kolay ama kullanımı zor” sorununu çözmeyi ve KOBİ’ler için entegre ses ve veri ile kablosuz IP ofis çözümleri sağlamayı taahhüt ediyor. Ek bilgi için lütfen www.flyingvoice.com adresini ziyaret edin ve LinkedIn veya Facebook’ta Flyingvoice’i takip edin.

INTERNET TELEPHONY Dergisi Hakkında

INTERNET TELEPHONY, 1998™’den beri IP İletişim Otoritesidir. INTERNET TELEPHONY dergisi ilk sayısından başlayarak karmaşık birleşik iletişim uzayının tarafsız görüşlerini sunuyor. Daha fazla bilgi için lütfen www.itmag.com adresini ziyaret edin. İNTERNET TELEFON dergisini Twitter’da takip edin veya LinkedIn grubumuza katılın.

TMC Hakkında

2022’de 50. Yıldönümümüzü kutluyoruz. Eğitim, sektör haberleri, canlı etkinlikler ve sosyal etki yoluyla, küresel alıcılar satın alma kararları vermek ve pazarlarda gezinmek için TMC’nin içerik odaklı pazarlarına güveniyor. Sonuç olarak, önde gelen teknoloji satıcıları benzersiz marka bilinci oluşturma, düşünce liderliği ve olası satış yaratma fırsatları için TMC’ye başvuruyor. Yüz yüze ve çevrimiçi etkinliklerimiz, tüm katılımcılar için benzersiz bir görünürlük ve satış beklentileri sunar. Özel müşteri adayı oluşturma programlarımız aracılığıyla, müşterilere satış fırsatlarına dönüşen ve veritabanları oluşturan sürekli bir müşteri adayı akışı sağlıyoruz.

Ayrıca, haber sitelerimizde ve haber bültenlerimizde görüntülü reklamcılıktan elde edilen milyonlarca gösterimle marka itibarını güçlendiriyoruz. TMC’yi 360 derecelik bir pazarlama çözümü haline getirerek, SEO, marka bilinci oluşturma ve genel pazarlama çabalarına yardımcı olmak için ustalıkla hazırlanmış hayalet bloglar, basın bültenleri, makaleler ve pazarlama materyalleri ile kapsamlı etkinlik ve roadshow yönetimi hizmetleri ve özel içerik oluşturma sunuyoruz.

TMC hakkında daha fazla bilgi almak ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için lütfen www.tmcnet.com adresini ziyaret edin ve bizi Facebook, LinkedIn ve Twitter, @tmcnet üzerinden takip edin.

Kaynak:
https://www.tmcnet.com/voip/news/articles/451906-flyingvoice-receives-2022-internet-telephony-product-the-year.htm