Skip to content

Son blogumuzda Wi-Fi kablosuz teknolojisi ile SIP teknolojisinin birleşiminin günlük iletişimimize, özellikle de mobil çalışmanın gerektirdiği kablosuz iletişime getirdiği kolaylıkları tanıtmıştık. Lansman etkinliğinde, LINKVIL ürün ailesinin ilk üyesi, Wi-Fi ve SIP teknolojisini entegre eden kablosuz iletişim el telefonu olan taşınabilir Wi-Fi IP telefonu W611W’yi tanıtacağız.

LINKVIL W611W Telsiz Telefon, çift modlu Wi-Fi 2.4GHz ve 5.0GHz ve Wi-Fi 6‘yı destekleyerek kablosuz iletişimde büyük hareketlilik sağlar. Wi-Fi 6 hakkında daha fazla bilgi edinmek, yeni kablosuz ürünümüz W611W hakkında daha iyi bir fikir edinmenize yardımcı olacaktır.

Fanvil Wi-Fi IP Telefon Linkvil W611W
Fanvil Wi-Fi IP Telefon Linkvil W611W

Wi-Fi 6 (orijinal adı: IEEE 802.11ax), 2019 yılında Wi-Fi Alliance tarafından yayınlanan bir adlandırma kuralı olan 6. nesil kablosuz ağ teknolojisini ifade eder. Wi-Fi 6 bize ne gibi faydalar sağlıyor?

Daha Uzun Pil Ömrü: Wi-Fi 6, Hedef Uyanma Süresi (TWT) teknolojisini benimser. Kablosuz yönlendirici yalnızca iletim komutu alındığında bağlanır ve geri kalan süre boyunca hazırda bekler. Güç tüketimi %30’a kadar azaltılabilir.

Daha Yüksek İletim Hızı: Wi-Fi 6’nın maksimum iletim hızı teorik olarak 9.6Gbps’ye ulaşabilir, bu da Wi-Fi 5’in maksimum iletim hızı olan 3.5Gbps’den neredeyse üç kat daha yüksektir. Wi-Fi 6, çevrimiçi oyun oynarken, UHD video izlerken veya uzaktan video konferans yaparken size daha akıcı bir deneyim sunar.

LINKVIL W611W Wi-Fi Telefon

Güvenlik görevlileri, servis personeli vb. için mobil çalışma iletişimi için daha uygun olan pil ömrünü önemli ölçüde artırmak için Wi-Fi 6 özelliğine sahiptir.

Bu kablosuz telefonun bir diğer önemli özelliği, farklı ortamlarda sağlam olmasını sağlayan IP67 sertifikasıdır. W611W, hem dış muhafaza hem de iç bileşenler için etkili bir şekilde toz geçirmez, su geçirmez ve düşmeyi önleyicidir.

Yakın gelecekte LINKVIL W611W’nin daha fazla işlevini paylaşmaya devam edeceğiz. Lütfen bizi izlemeye devam edin!