skip to Main Content

Dünyanın önde gelen Audio, Video, IoT cihaz üreticisi Fanvil, bugün dünya çapında, zarif dış ve güçlü iç mekanın mükemmel bir kombinasyonuna sahip çığır açan masa telefonları olan yepyeni V serisini duyurdu.

Fanvil’in İcra Kurulu Başkanı Louis Chen, “Akıllı iş iletişimi, akıllı IoT teknolojisinde heyecan verici yeni bir zamanın kapılarını açıyor. Fanvil, daha geniş uygulama senaryolarında iletişim cihazları ve çözümleri için daha yüksek verimli ve entegre bir yaklaşım geliştirmek için önemli miktarda zaman ve çaba harcadı. Fanvil V serisinin iş iletişimi deneyimini yeni bir düzeye taşıyacağına inanıyoruz.” dedi.

En büyük yenilikler arasında, ayarlanabilir dokunmatik ekrana ve harika aydınlatmalı tuş takımına sahip en yeni amiral gemisi görüntülü telefon var:; Fanvil V67. Akıllı iş iletişimine yeni bir yaklaşım getiriyor ve yenilenmiş bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Serin Aydınlatma Rengi, Tuş Takımınızı Gösterin

V67‘deki havalı aydınlatmalı tuş takımı için ilham, lüks otomobilin iç kısmından geliyor. Akış aydınlatması yalnızca gözlerinizi memnun etmekle kalmaz, aynı zamanda bir durum göstergesi olarak iş verimliliğinizi de artırır.

fanvil yeni v serisi ip telefonlar

Ayarlanabilir Dokunmatik Ekran, Manzaranızın Keyfini Çıkarın

Kendinize bir konfor açısı bulun! Ayarlanabilir dokunmatik ekran, kullanıcıların farklı görüş açılarına kolayca uyum sağlayabilir. Dahili HD 5 megapiksel kameraya sahip Fanvil V67, size keyifli bir video iletişim deneyimi sunar.

Fanvil Ayarlanabilir Dokunmatik Ekran

Antibakteriyel Yüzey Koruma

Ahizenin ve tuş takımı yüzeyinin antibakteriyel malzemesi, bakteri büyümesinin %99,5’inden fazlasını etkin bir şekilde engeller. Özel dönemde sağlığınızı koruyoruz.

Antibakteriyel Yüzey Koruma

Dahili WiFi ve Bluetooth, Kablosuz ve Sınırsız

Kendinizi koltukta sınırlamayın! Ayağa kalkın ve kablosuz masa telefonu ve kablosuz Bluetooth kulaklık ile işinize devam edin. Ayrıca Miracast ile video konferansınızın keyfini daha büyük ekranda çıkarabilirsiniz.

Dahili WiFi ve Bluetooth, Kablosuz ve Sınırsız iletişim

Sesli/ Görüntülü Karma Konferans, Daha Fazla Bağlanın

HD ses ve video ile Fanvil V67, 10 katılımcılı sesli konferansı (2 taraflı görüntülü arama dahil) veya en fazla 3 katılımcılı video konferansı destekler ve yüksek verimli ekip iletişimi ve işbirliği sağlar.

Sesli Görüntülü Karma Konferans

Güvenlik Ürünleri ile Bağlantı Verilebilir

SIP standartları ve ana akım platformlarla uyumlu olan yeni V67, çeşitli güvenlik çözümlerinde kolayca özelleştirilebilir.

Fanvil Hakkında

Fanvil Technology Co., Ltd. (Fanvil), A&V-IoT cihazlarının önde gelen küresel sağlayıcısıdır. Pekin, Shenzhen ve Suzhou, Çin’de bulunan üç Ar-Ge merkezi ile Fanvil, inovasyon yapmak ve iş ortaklarımıza değer katmak için etkili bir Ar-Ge, üretim, satış ve servis ekibi oluşturmuştur. A&V-IoT oluşturmak için SIP ve Ses ve Video teknolojilerinin uygulanmasında öncü olan Fanvil, birden çok sektör için dijital dönüşümü hızlandırıyor.

Verimli, Takım Çalışması, Dürüstlük, Pozitif ve Girişimci temel değerlerine bağlı kalarak Fanvil, yüksek kaliteli A&V-IoT cihazları sağlamaya ve sonsuz iletişimden oluşan akıllı bir dünya inşa etmeye kendini adamıştır.

Kaynak: https://telecomreseller.com/2022/03/11/personalize-your-workplace-fanvil-releases-groundbreaking-v-series-ip-phones/