Skip to content

5fc72c53e7823
Tümleşik İletişim cihazları ve çözümlerinin küresel lider sağlayıcısı Fanvil, bugün tüm dünyada yepyeni i serisi iç mekan istasyonlarının lansmanını duyurdu. Sınırsız iletişim yoluyla akıllı bir dünya inşa etme misyonunu sürdüren Fanvil’in yeni ürün yelpazesi, Minimalizm Estetik ile şık bir tasarım sunmakla kalmayıp, dijital dönüşümün gücüyle daha fazla ve daha fazlası için tamamen bağlantılı ve güvenli bir yaşam tarzı sağlamayı vaat ediyor.

Minimalist Tasarım

Fanvil’in Minimalizm Estetik tutkusuyla tutarlı olan i serisi iç mekan istasyonu (i51W / i52W / i53W / i56A), klasik ve modanın mükemmel bir dengesini sağlar. Zarif beyaz ve pürüzsüz çizgiyi benimseyen iç istasyon, her iç mekana sığabilir. HD renkli ekran, kullanıcılar için daha şaşırtıcı bir görsel deneyim getiriyor.

Hem Yaşlılar hem de Çocuklar için kullanımı kolay

Fanvil i56A / i53W, kullanıcı dostu bir arayüze ve sezgisel düğmelere sahip renkli bir dokunmatik ekrana sahiptir ve tüm aile numaraları için daha yumuşak bir çalışma deneyimi sağlar.

5fc72c7737ff410 ”Dokunmatik Ekranlı Fanvil i56A

HD Ses ve Görüntü ile Verimli Erişim Kontrolü

Ziyaretçileri istikrarlı gerçek zamanlı iletişim ile belirledikten sonra, kullanıcı Fanvil i serisi iç mekan istasyonunda merdivenlerden inip çıkmadan tek bir dokunuşla akıllı erişim kontrolüne ulaşabilir.

5fc72cb3c18af

Evinizi Güvenli Tutun

Zengin arayüzlerle güçlendirilmiş Fanvil i51W / i52W / i53W / i56A gerçek zamanlı olarak evinizi izlemek için, bu tür yangın alarm ve gaz alarm olarak daha dış güvenlik cihazlarına bağlanabilir. Kullanıcı yakındaki halka açık alanlardaki kameraların görüntülerini görebilir ve şüpheli olduğunda polisi arayabilir.

5fc72ccdb0bfb

Daha Geniş Cihaz ve Sistem Uyumluluğu

Topluluk iletişim sistemleri, çoğu karşılıklı olarak bağımsızken sürekli olarak gelişmektedir. Fanvil i serisi SIP iç mekan istasyonu, eski dahili telefonlara ve kapı telefonlarına sorunsuz bir şekilde bağlanabilir, bu da kurulum maliyetini düşürmeye yardımcı olur.

5fc72cef11b8c
5fc72cf672900
Fanvil’in estetik kimliği her zaman pürüzsüz ve basit olmuştur. İ serisi SIP iç mekan istasyonu, açıkça görüntülenen ekranı ve kullanıcı dostu arayüzünün yanı sıra zengin işlevleriyle hayal kırıklığına uğratmaz. Fanvil’in en yeni i serisi iç mekan istasyonu hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

2002 yılında kurulan Fanvil Technology Co., Ltd. (Fanvil), Birleşik İletişim (UC) uç nokta cihazları ve çözümlerinin önde gelen küresel sağlayıcısıdır. Fanvil’in genel merkezi Shenzhen’de ve ayrıca Pekin ve Suzhou, Çin’de iki ek Ar-Ge merkezindedir. Birden çok renkli ekrana sahip masaüstü iletişim cihazını piyasaya süren dünyanın ilk kuruluşudur. Kaliteli üretim kabiliyetimizi birleştirmek, yerel satışlarımızı ve dünya çapındaki değerli ortaklarımıza ve müşterilerimize hizmet sunma şeklimizdir.