Skip to content

Shenzhen, Çin – 20 Mayıs 2020. – Kurumsal VoIP iletişim ürünlerinin küresel profesyonel geliştiricisi ve üreticisi olan Fanvil, bugün resmi olarak yeni ürünlerin piyasaya sürüldüğünü duyurdu: Fanvil H2U Compact IP Phone, Fanvil H3 White Hotel IP Phone ve Fanvil H5 White Hotel IP Telefon. Kaliteyi takip etme ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama tutkusunu sürdüren Fanvil, her zaman müşterilere profesyonel, birinci sınıf, güçlü uç nokta ürünleri üretmeye odaklanmaktadır. Zarif görünüm tasarımı ve öncü teknoloji ile birleştirilen yeni Fanvil H serisi IP telefon, güçlü işlevlere sahiptir ve müşteriye yeni bir kullanım deneyimi sunar.

Fanvil H2U Kompakt IP Telefon

Fanvil H2U kompakt IP telefon, çoklu uygulama senaryoları için profesyonel olarak tasarlanmıştır. Küçük ve şık bir görünüme sahip olan Fanvil H2U, 2 mevcut renge (siyah ve beyaz) sahiptir. 2 SIP hattı, 10 hızlı arama tuşu, 1 programlanabilir DSS tuşu ve ahizede bir HD hoparlörü içeren yepyeni özelliklere sahiptir. Masaüstü ve duvara monte modu, PoE ve güç kaynağı şarj modunu destekleyen Fanvil H2U, bir otel telefonundan daha fazlasıdır. Ayrıca okul, hastane, süpermarket ve konutta da tercih edilebilir.

5ec4eedc480a3

H3 Beyaz ve H5 Beyaz Otel IP Telefonu

Fanvil, farklı otelin dekorasyon tarzlarını karşılamak ve ayrıca Fanvil ürünlerinin çeşitliliğini artırmak için müşterileri için H3 White ve H5 White otel IP telefonlarını piyasaya sürdü. Fildişi beyazı ile tasarlanan Fanvil H3 Beyaz ve H5 Beyaz, müşterilerimize ferah bir his getiriyor. Ayrıca 6 programlanabilir tuş, USB şarj portu, bir adet 3,5 inç renkli ekran (yalnızca Fanvil H5 için) ile birlikte otel misafirleri için daha iyi bir yaşam deneyimi yaratabilirler.

5ec4eef58e924
5ec4ef0140693

Zarif Görünüm ve Güçlü İşlevler

Fanvil, bu yeni beyaz seri IP telefonla müşterilerine daha fazla kullanılabilir seçenek sunuyor. Zarif, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli cihazlar olarak bu üç yeni Fanvil H serisi IP telefon, otellerden diğer özel senaryolara kadar tüm ihtiyaçları karşılayan özelliklere sahiptir.

Fanvil Hakkında

2002 yılında kurulan Fanvil Technology Co., Ltd., küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra kritik kurumsal ortamlar için VoIP iletişim cihazları ve çözümleri sunar. Dünya çapında profesyonel bir VoIP ürün geliştiricisi ve üreticisidir. Fanvil, müşterilerimizin değer ve performans beklentilerini aşarken iletişim teknolojisi ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmaktadır. Fanvil VoIP cihazları her zaman net ses, zengin işlev, mükemmel kalite, mükemmel hizmet ve rekabetçi fiyattan yararlanmaktadır.