Skip to content

Lider bir küresel Ses/Video ve IoT cihaz üreticisi olan Fanvil, bugün PC’nizi veya akıllı telefonunuzu yerleşik Bluetooth, NFC ve USB ile bağlayan taşınabilir hoparlör CS30’u piyasaya sürüyor.

Modern dünyanın işleyişine uyacak şekilde tasarlanan profesyonel ve taşınabilir ses/video cihazları her zamankinden daha önemli. Fanvil CS30 hoparlör, hibrit iş yeri, çevrimiçi eğitim ve hareket halindeki işler için mükemmeldir.

Taşınabilir Tasarım

11.2cm×3.5cm mini boyutuyla taşınabilir olan Fanvil CS30 hoparlör, hareket halindeki işler için kompakttır ve birden fazla çalışma ve öğrenme yerine uyum sağlamak için şıktır.

taşınabilir hoparlör
Taşınabilir hoparlör

Esnek Bağlantı

Dahili Bluetooth 5.1 ve NFC ile Fanvil CS30, kablosuz NFC/Bluetooth eşleştirme ve kablolu USB bağlantısı aracılığıyla bilgisayarınıza ve akıllı telefonunuza tak ve çalıştır bağlantısı sağlar.
*NFC bağlantısı Android Telefonlar tarafından desteklenir.

taşınabilir hoparlör bluetooth bağlantı
Bluetooth bağlantılı taşınabilir telefon

Akıllı Gürültü Azaltma

AEC ve AGC teknolojilerine sahip Fanvil CS30, mükemmel ses performansı sunar. Toplantı kalitesini sağlamak için arka plan gürültüsünü %99 oranında etkili bir şekilde azaltabilir ve insan sesini otomatik olarak geri yükleyebilir.

Fanvil CS30 Gürültü Engelleme Teknolojisi
Fanvil CS30 Gürültü Engelleme Teknolojisi

Çok Yönlü Ses Alma

Fanvil CS30‘da, konuşmacının sesini beş metrelik bir yarıçap içinde yakalamak ve izlemek için dört çok yönlü mikrofon vardır. Bu, toplantı görüşmelerinde net ve özgür bir şekilde duymak ve duyulmayı sağlar.

Toplantı Odası Masa Üstü Taşınabilir Hoparlör
Toplantı Odası Masa Üstü Taşınabilir Hoparlör

Fanvil Hakkında

Fanvil Technology Co., Ltd. (Fanvil), A&V-IoT cihazlarının önde gelen küresel sağlayıcısıdır. Pekin, Shenzhen ve Suzhou, Çin’de bulunan üç Ar-Ge merkezi ile Fanvil, inovasyon yapmak ve iş ortaklarımıza değer katmak için etkili bir Ar-Ge, üretim, satış ve servis ekibi oluşturmuştur. A&V-IoT oluşturmak için SIP ve Ses ve Video teknolojilerinin uygulanmasında öncü olan Fanvil, birden çok endüstrinin dijital dönüşümünü hızlandırıyor.

Verimli, Takım Çalışması, Dürüstlük, Olumlu ve Girişimci temel değerlerine bağlı kalan Fanvil, yüksek kaliteli A&V-IoT cihazları sağlamaya ve sonsuz iletişimden oluşan akıllı bir dünya inşa etmeye kendini adamıştır.