skip to Main Content

Önde gelen bir küresel Ses ve Video – IoT cihaz sağlayıcısı olan Fanvil ve modern kurumsal video iletişiminde lider olan Zoom, Fanvil i1x serisi SIP interkomların Zoom Phone ile uyumlu olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor. Fanvil ve Zoom Video Communications, hem Fanvil hem de Zoom kullanıcılarına kolay ve akıllı interkom çözümleri sağlayacak.

Fanvil interkom zoom işbirliği

Fanvil ve Zoom arasındaki bu ilişki, yurtdışındaki müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler, çözümler ve hizmetler sunmamız için bir kilometre taşıdır. Ayrıca, Zoom kullanıcılarına daha “dağıtımı kolay” ve “bakımı kolay” interkom seçenekleri sunacağı için çok mutluyuz ve kullanışlı modern akıllı yaşam tarzının keyfini çıkarmalarına olanak tanıyoruz.

Fanvil’in İcra Başkanı Louis Chen.

Zoom Stratejik Ortaklıklar Pazarlama Lideri Jeff Fox, “Zoom Donanım Sertifikasyon Programı, Zoom’un cihazların Zoom hizmetleriyle uyumlu olduğunu onaylayarak müşterilere daha güvenilir çözümler ve iletişim deneyimleri sağlama programıdır” dedi. “Fanvil interkom ilx serisi, Zoom’un Donanım Sertifikasyon Programımız kapsamında sertifikalı mevcut cihazlarına yenilikçi bir ektir ve özellikle müşterilerin ilgisini çekecektir.”

Başlıklar

Fanvil Intercoms ve Zoom Çözümlerine Genel Bakış

Zoom, insanların ve işletmelerin birlikte daha fazlasını yapabilmeleri için bağlantıda kalmalarına yardımcı olur. Zoom’un güvenli, güvenilir video platformu, sohbet, telefon, toplantılar ve web seminerlerinden konferans odası sistemlerine ve çevrimiçi etkinliklere kadar tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılar. Fanvil interkom cihazları (i10S/i10SV/i16S/i16SV), HD ses, hızlı kurulum, kolay bakım ve güçlü ölçeklenebilirlik avantajlarına sahiptir. Fanvil ve Zoom sertifikası, SIP interkomlarınızı Zoom üzerinden kolay ve rahat bir şekilde yönetebileceğiniz eksiksiz bir çözüm oluşturur. Kurumsal ofisler, okullar, depolar vb. gibi çeşitli uygulama senaryolarında iş verimliliği ve rahatlığı büyük ölçüde geliştirilebilir.

Entegrasyon hangi işlevleri gerçekleştirir?

Fanvil interkom ve Zoom arasında iki yönlü sesli aramalar;

Güvenliği ve verimliliği artırmak için hiçbir çağrının kaçırılmadığından emin olmak için bireysel kullanıcıları veya Çoklu Zil Grubundaki kullanıcıları arayın.

Sertifikanın, Zoom ve IP interkom arasında birleşik iletişimi gerçekleştirerek kullanıcılara birçok kolaylık getirdiği belirtiliyor.

Çözümün öne çıkanları:

  • Kurulumu ve yönetimi kolay: Kullanıcıların cihazları dağıtması ve yükseltme ve bakımı uzaktan desteklemesi için yalnızca birkaç adım yeterlidir;
  • İletişimi basitleştirin: Yalnızca bir düğmeye basarak, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaratarak ve güvenliği artırarak Zoom ve SIP interkomları arasında iletişim kurun;
  • Yönetimi kolaylaştırın: Yöneticiler, ihtiyacı olan kullanıcılardan çağrı alabilir ve doğrudan destek sağlayabilir;
  • Kullanıcı memnuniyetini artırın: Kullanıcılar, tek tıkla ve ara yoluyla yöneticilerden anında uzaktan yardım alabilir;

Fanvil Hakkında

Fanvil Technology Co., Ltd. (Fanvil), A&V-IoT cihazlarının önde gelen küresel sağlayıcısıdır. Pekin, Shenzhen ve Çin, Suzhou’daki üç Ar-Ge merkeziyle Fanvil, iş ortaklarımıza yenilik getirmek ve onlara değer katmak için etkili bir Ar-Ge, üretim, satış ve servis personeli ekibi oluşturdu. A&V-IoT oluşturmak için SIP ve Ses ve Video teknolojilerini uygulamada öncü olan Fanvil, birçok sektör için dijital dönüşümü hızlandırıyor.

Verimli, Ekip Çalışması, Dürüstlük, Pozitif ve Girişimci temel değerlerine bağlı kalan Fanvil, yüksek kaliteli A&V-IoT cihazları sağlamaya ve sonsuz iletişimin akıllı bir dünyasını oluşturmaya kendini adamıştır.

Kaynak: https://fanvil.com/news/2023/20230406/8434.html