Skip to content

Tesisleriniz için güvenli ve uygun fiyatlı bir kapı telefonu arıyorsanız, Fanvil’in en yeni I6X Serisi kapı telefonlarını kesinlikle incelemelisiniz! Bu cihazlar daireler, ticari binalar, plazalar ve endüstriyel parklar için özel olarak tasarlanmıştır.

I6X Serisi i61, i62, i63 ve IT64 kapı telefonlarını içerir. Daha iyi bir karar vermenize yardımcı olmak için hızlı bir karşılaştırmaya göz atalım!

Fanvil I6X Serisi Kapı Telefonları
Fanvil I6X Serisi Kapı Telefonları

Tüm I6X Serisi kapı telefonları, DTMF, RFID / IC Kart, İç Mekan Anahtarı gibi kapıların kilidini açmak için bir çok farklı güvenlik önlemi sunar; i64 yerel bir parola yönetimine sahiptir.

Seçtiğiniz modele bağlı olarak arkadan aydınlatmalı düğme farklı olabilir. i61 ve i62’de tek hızlı arama dokunmatik düğmesi vardır; i63’te 5 hızlı arama düğmesi vardır; i64 sayısal bir tuş takımı ile birlikte gelir.

Daha fazla ayrıntı için bu karşılaştırma tablosuna göz atın:

fanvil i6 serisi interkom

Yenilikçi ve Zarif Kapı Telefonları Tasarımı

Siyah ve gümüş moda rengiyle alüminyum alaşım görünümüne sahip Fanvil i6 serisi, modern teknoloji anlayışını ön plana çıkarıyor. Dikkat çekici olan şey, i64’ün karanlık bir ortamda bile net bir görüş sağlayan mavi arkadan aydınlatmalı sayısal tuş takımı ile donatılmış olmasıdır.

fanvil yepyeni i6 serisi akilli kapi telefonunu luks dis mekan akilli ic mekan

Dış Ortam için Çoklu Koruma

Su geçirmez ve toz geçirmez sınıf IP66, çarpışma önleyici standart IK07 ve -40℃ ile 70℃ arasındaki geniş sıcaklık aralığı ile Fanvil i6 serisi dış mekan senaryoları için daha dayanıklıdır. Birisi cihaza kasıtlı olarak zarar verirse, Kurcalamaya Karşı Koruma alarm verir ve aynı anda kontrol merkezine uyarı verir. Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) protokolüne dayanan i6 serisi, bilgi güvenliğini sağlamak için verileri İnternet üzerinden şifreleyecektir.

Kapı telefonu ve dış kapı için interkom çözümleri
Kapı telefonu ve dış kapı için interkom çözümleri

Akıllı Erişim Kontrolü

Gövde sensörü ile Fanvil i6 serisi akıllı kapı telefonu, yaklaştığınızda ekranını otomatik olarak aydınlatacaktır. Yerel şifreler, RFID/IC kartları, iç mekan anahtarları, zamanlı açık kapı ve uzak DTMF dahil olmak üzere bireysel tercihlere uygun çoklu erişim kimlik bilgileri sunarlar. Ayrıca i6 uyumlu cep telefonu uygulamaları, kullanıcıların kapıyı uzaktan açmasına olanak tanıyor.

kapi guvenlik sistemi parola korumasi

Güvenlik Cihazıyla Sorunsuz Entegrasyon

Fanvil i6 serisi, kullanıcılara zengin giriş ve çıkış arayüzleri ile diğer güvenlik cihazlarını bağlama imkanı ve esnekliği sunar. Böylece kurulum ve bakım maliyetlerini azaltmak için çeşitli çözümlere entegre edilebilir.

kapi guvenlik sistemi entegrasyonu

Kızılötesi Gece Görüşlü Premium Kamera

En son kızılötesi teknolojisine sahip dahili 2 Mega piksel kamera kullanan Fanvil i6 serisi, karanlıkta uzun mesafeli gece görüşü elde etmenizi sağlar. Dahili İstasyon veya Konsol Telefonu ile sesli veya görüntülü arama yapmanız için bir hızlı arama düğmesi vardır.

İnsan Odaklı Teknoloji

Herkes duymayı ve duyulmayı hak ediyor, işitme engelli insanlar bile. Fanvil, A&V-IoT teknolojisini daha insancır bir şekilde herkese ulaştırmayı taahhüt ediyor. İndüksiyon döngüsü anteni, bu duyma zorluğu yaşayan dostlarımıza kapı telefonuna bağlanarak kapı zilini duyma imkanı sunuyor.

isitme engelliler icin kapi zili

Fanvil Hakkında

Fanvil Technology Co., Ltd. (Fanvil), A&V-IoT cihazlarının önde gelen küresel sağlayıcısıdır. Pekin, Shenzhen ve Suzhou, Çin’de bulunan üç Ar-Ge merkezi ile Fanvil, inovasyon yapmak ve iş ortaklarımıza değer katmak için etkili bir Ar-Ge, üretim, satış ve servis ekibi oluşturmuştur. A&V-IoT oluşturmak için SIP ve Ses ve Video teknolojilerinin uygulanmasında öncü olan Fanvil, birden çok sektör için dijital dönüşümü hızlandırıyor.

Verimli, Takım Çalışması, Dürüstlük, Pozitif ve Girişimci temel değerlerine bağlı kalarak Fanvil, yüksek kaliteli A&V-IoT cihazları sağlamaya ve sonsuz iletişimden oluşan akıllı bir dünya inşa etmeye kendini adamıştır. Kaynak: https://www.fanvil.com/Company/news_info/id/191.html