Skip to content

Dünyanın önde gelen Ses ve Video -IoT cihaz sağlayıcısı Fanvil, kullanıcıların farklı gereksinimlerini karşılamak için Android 9.0 tabanlı en yeni SIP iç mekan panelleri i57A ve i55A’yı piyasaya sürüyor.

Fanvil’in yepyeni iç mekan IP Interkom cihazları, ailenizin ve müşterilerinizin görünmez bir koruyucu kalkan oluşturmasına yardımcı olur. Erişim kontrolü, interkom ve IP telefon ile dış ortamı izlemek için hepsi bir arada sisteme sahip olacaksınız.

Endüstriyel Estetik Tasarımlı IP Interkom Paneli

Gri ve siyahın klasik bir renk şeması olan kaplı alüminyum alaşımı, Fanvil yeni i57A ve i55A villalar, apartmanlar, oteller, topluluklar vb. gibi çoğu senaryo için mükemmel cihazlardır.

Fanvil, i57A i55A ip interkom panelleri

Renkli Aydınlatma Etkisi

Renkli aydınlatma ile bir bildirim göstergesi alın! Cihazların sağ üst ve alt kısmında bulunan gösterge ışıklarıyla kullanıcılar, Çalma, Bekletme/Bekletme, Cevapsız Çağrı, SMS/Sesli Posta, Sessiz vb. farklı etkinlikler için çeşitli renkleri özelleştirebilir.

bina içi ip interkom cihazı görüntülü android

Güvenli Erişim Kontrolü ve İç Mekan Monitörü

Video Önizleme ile tanımlamadan sonra uzaktan kilidi açın! Fanvil i57A ve i55A, kullanıcılara yüksek kaliteli iki yönlü eller serbest aramaları kolaylıkla sağlamak için kristal ses ve HD video sunar. Yerleşik zengin arayüzlerle entegre olan Fanvil i57A ve i55A, ailenizi güvende tutmak için acil durum alarmları ve izleme için kameralar gibi birden fazla harici güvenlik cihazını bağlayabilir.

bina içi kamera izleme diyafon sistemi

Güçlü Özelleştirme Özellikleri

Android 9.0 işletim sistemine dayalı olarak, özelleştirme ihtiyaçlarını ve ikincil geliştirmeyi karşılamak için Fanvil i57A ve i55A üzerinde birçok uygulama kullanılabilir. Ayrıca farklı hizmet sürelerine bağlı olarak kullanıcılar için Silahsızlanma, Evde, Gece ve Dışarıda olmak üzere dört güvenlik modu vardır.

Android işletim sistemli bina apartman içi ip interkom cihazı

Fanvil Hakkında

Fanvil Technology Co., Ltd. (Fanvil), A&V-IoT cihazlarının önde gelen küresel sağlayıcısıdır. Pekin, Shenzhen ve Suzhou, Çin’de bulunan üç Ar-Ge merkezi ile Fanvil, inovasyon yapmak ve iş ortaklarımıza değer katmak için etkili bir Ar-Ge, üretim, satış ve servis ekibi oluşturmuştur. A&V-IoT oluşturmak için SIP ve Ses ve Video teknolojilerinin uygulanmasında öncü olan Fanvil, birden çok endüstrinin dijital dönüşümünü hızlandırıyor.

Verimli, Takım Çalışması, Dürüstlük, Olumlu ve Girişimci temel değerlerine bağlı kalan Fanvil, yüksek kaliteli A&V-IoT cihazları sağlamaya ve sonsuz iletişimden oluşan akıllı bir dünya inşa etmeye kendini adamıştır.