Skip to content

AudioCodes, 2021 için dünya çapında %18,5 gelir payıyla kurumsal SBC pazarına liderlik etmeye devam ediyor.

Dijital iş yeri için gelişmiş iletişim yazılımı, ürünleri ve üretkenlik çözümlerinin lider satıcısı AudioCodes, bugün pazar araştırmasına göre, 4Ç21 ve 2021’in tamamı için kurumsal oturum sınır denetleyicisi (SBC) gelirinde lider satıcı olarak derecelendirildiğini duyurdu. Omdia, Enterprise SBC’leri ve VoIP Gateway Market Tracker – 4Ç21 Analiz raporunda, AudioCodes’un yıl için %18,5 ile dünya çapındaki en yüksek SBC gelir payına ulaştığını açıkladı.

2021 boyunca, hibrit çalışma modeli tüm dünyada etkisini göstermeye devam ederken, AudioCodes tüm iş kollarında önemli bir büyüme kaydetti. Bu eğilim, bir yanda Microsoft Teams ve Zoom Phone gibi bir hizmet olarak tümleşik iletişim (UCaaS) çözümlerinin, diğer yanda bir bulut altyapısını benimseyen işletmelerin yükselişiyle büyük ölçüde SBC pazarında belirgindi.

AudioCodes Mediant SBC’ler, Microsoft Teams hizmetleri için sorunsuz, güvenli ve güvenilir Doğrudan Yönlendirme sunar. Ayrıca Zoom Phone, Genesys Cloud CX ve diğer önde gelen tümleşik iletişim (UC) ve müşteri deneyimi çözümleri için kendi operatörünü getir (BYOC) çözümlerini etkinleştirirler. Mediant SBC’ler, küresel olarak hizmet sağlayıcılar tarafından sunulan çeşitli SIP kanal hizmetleri ile UC ve müşteri deneyimi çözümlerinin entegrasyonundan kaynaklanan karmaşıklığı ortadan kaldıran bir yönetilen hizmetler portföyü olan yenilikçi AudioCodes Live teklifinin merkezinde yer alır. Ayrıca, iletişim merkezi inovasyonunun önemli bir itici gücüdürler ve UC kullanıcı yaşam döngüsü yönetimi için güçlü otomasyon yetenekleri sağlarlar.

Mediant ailesi, genel veya özel bulutlarda konuşlandırılabilen ölçeklenebilir, sanallaştırılmış ve bulutta yerel SBC’lerin yanı sıra, tümü yıllarca kurumsal ve taşıyıcı düzeyinde VoIP inovasyonuna dayanan, şirket içi dağıtım arayan müşteriler için cihazları kapsar. ve müşteri dağıtım uzmanlığı.

AudioCodes Ürün Başkan Yardımcısı Yehuda Herscovici, “2021 için dünya çapındaki gelir paylaşımı açısından son derece rekabetçi kurumsal SBC alanında en üst sıraya yerleştiğimiz için çok mutluyuz” dedi. “Bu sonuç, her zaman olağanüstü kalite ve değer sunmayı amaçlayan müşteri odaklı kurumsal stratejimizin yanı sıra hibrit işyerini benimsemeye istekli kuruluşlar için uçtan uca yönetilen ses hizmetleri geliştirmeye odaklanmamızın büyük bir onayıdır. devrim ve işin geleceği.”

AudioCodes Hakkında

AudioCodes Ltd., dijital iş yeri için gelişmiş iletişim yazılımı, ürünleri ve üretkenlik çözümlerinin lider satıcısıdır. AudioCodes, kuruluşların ve hizmet sağlayıcıların birleşik iletişim, iletişim merkezleri ve barındırılan iş hizmetleri için tüm IP ses ağlarını oluşturmasına ve çalıştırmasına olanak tanır. AudioCodes, dünya çapında çok uluslu büyük şirketler ve önde gelen katman 1 operatörleri tarafından kullanılan geniş bir yelpazede yenilikçi ürünler, çözümler ve hizmetler sunar.

Kaynak:
https://www.prnewswire.com/il/news-releases/audiocodes-ranked-the-leading-enterprise-sbc-vendor-in-2021-by-omdia-301504062.html