Çağrı Merkezi Çözümleri

Çağrı Merkezi Nedir?

Çağrı merkezi, kurumların telefonla yapılan talepleri almak ve başka birimlerine iletmek üzere sahip oldukları departman. Kar amaçlı bir şirket için bir çağrı merkezinin en temel amacı müşterilerden gelen ürün veya bilgilendirme taleplerinin karşılanmasıdır.

Bunlar dışında bir çağrı merkezi inbound (müşteriden gelen); sipariş, teknik destek, müşteri hizmetleri, şikayet, outbound (çağrı merkezinden giden); tele pazarlama, kampanya tanıtımı, ürün hizmetleri ve borç hatırlatma gibi hizmetlerle de ilgilenir.

Çağrı Merkezi Neler Yapar?

Çağrı merkezlerinin en büyük avantajı, iş süreçlerine bağlı olarak işlem verimliliğini artırılmasında ve müşteri işlemlerine artı katmasıdır. Müşteri İlişki Yönetimi (customer relationship management, CRM) kavramının önem kazanmasıyla müşterinin o anki işlemi değerlendirilirken geçmişteki hareketleri ve işlemleri de dikkate alınır.

Uygulamalar basit ekran bilgilerinden ses çağrısı geldiğinde arayan hakkındaki bilgilerin oparatörün ekranında görüntülenmesi ve CRM çözümleri ile desteklenmesine kadar değişir, çağrı merkezi müşteri veri tabanı şebekeleriyle birleşir.

(İngilizce olarak: Call Center, Call Centre, Contact Center, Contact Centre gibi isimlerle anılır.)

Çağrı Merkezi Hizmetleri

Yeni çağrı merkezi kuracak veya mevcut çağrı merkezlerinin yeni nesil haberleşme hizmetleri ile buluşturuyor gerekli alt yapı kurulumu ve en düşük maliyetle ihtiyaca yönelik hizmetler sağlıyoruz.

Bulut Çağrı Merkezi

Fiziksel sunucu ihtiyacı olmadan kullanabileceğiniz çağrı merkezi sistemidir.

Bulut Çağrı Merkezi

Lokasyonunuzda fiziksel sunucu ihtiyacı olmadan tarafınıza dedike edilmiş, datacenter ortamında barındırılan bir sunucu üzerinden kullanabileceğiniz çağrı merkezi sistemidir.

Çağrı Merkezi Yazılımı

Çağrı merkezi yönetimini daha basit ve kullanışlı bir hale getirebilen bir yazılımdır.

Çağrı Merkezi Yazılımı

CRM, çağrı merkezleri için ücretsiz olarak sunduğumuz, çağrı merkezi yönetiminizi çok daha basit ve kullanışlı bir hale getirebileceğiniz yazılımımızdır.

Manuel Arama Sistemi

Dataları manuel olarak arayan ve müşteri temsilcilerine aktaran arama sistemidir.

Manuel Arama Sistemi

Sisteme yüklenen dataları manuel olarak arayan ve müşteri temsilcilerine aktaran arama sistemidir. Çağrı merkezi sektöründe “Maske” olarak da bilinmektedir.

Predictive Arama Sistemi

Müsaitlik durumlarına göre otomatik olarak arayan ve aktaran sistemdir.

Predictive Arama Sistemi

Sisteme yüklenen datalarınızı müşteri temcilcilerinin müsaitlik durumlarına göre otomatik olarak arayan ve aktaran sistemdir.

Otomatik IVR Arama Sistemi

Otomatik olarak arayarak tuşlamaya göre müşteri temsilcilerine aktaran sistemdir.

Otomatik IVR Arama Sistemi

Sisteme yüklenen datalarınızı otomatik olarak arayarak tanıtıcı sesli mesajınızı dinleten, tuşlamaya göre müşteri temsilcilerine aktaran sistemdir.

Anket Arama Sistemi

Sesli mesajınızı dinleten, tuşlamaya göre raporlama yapmanızı sağlayan sistemdir.

Anket Arama Sistemi

Sisteme yüklenen datalarınızı otomatik olarak arayarak tanıtıcı sesli mesajınızı dinleten, tuşlamaya göre raporlama yapmanızı sağlayan sistemdir.
Detaylı Bilgi İçin Bize Yazın

Profesyonel Çağrı Merkezi İle Tanışın

cagri-merkezi-icon-gorseli-4

  • Artan müşteri memnuniyeti ve müşterilerinizin kaliteli hizmete ulaşım kolaylığı sağlıyoruz
  • Ses kayıt, otomatik dış arama, Ip teknolojisi gelişmiş raporlar vb. gibi birçok özellik sayesinde artan kurum verimliliği imkanı.
  • Firma kapasitesine göre en uygun ve en ekonomik şekilde hem donanım hemde yazılımsal maliyetlerinizi azaltıyoruz.
  • Çağrı Merkezi Çözümleri ile yeni nesil haberleşme sistemi ve bulut teknolojisi altyapısı ile Nolto teknoloji ile buluşturuyoruz.