Bulut Çağrı Merkezi Çözümleri

Predictive Dialer

Predictive Dialer (Prediktif Arama) kelime manası olarak öngördürücü arama mananına gelir. Predictive Dialer şu şekilde işler; Otomatik arama sistemi alakalı kılavuzdan seçtiği kişileri aramaya başlar ve aranan kişiler telefona cevapladığı an otomatik bir şekilde müsait olan müşteri temsilcisi ile eşleşir.

Müşteri temsilcilerinin sayısı azaldığı vakit sistem bu vaziyeti idrak eder ve daha az arama gönderir, müşterilerin açma oranı azaldığında ise arama sayısını artırır
Çağrıların Cevap verme Oranı ve Çağrıların Cevap verme süresini sistem hesaplayarak arama başlatır.

Progressive Dialer

Progressive dialer otomatik arama yapmanızı sağlayan reklam kampanya modülüdür, bu sayede oluşturmuş olduğunuz kampanyada yüklediğiniz numaraları otomatik arayarak müşteri temsilcilerinin ekranına ve telefonuna düşürerek çalışanlarınız boş kalmasını engelleyerek çok daha fazla arama yapma imkanınız oluşmaktadır.

Adres kayıtları otomatik sıralı olarak aranmaya başlar, bu esnada kayıtlar görüntülenmesine rağmen üzerinde değişiklik yapılamaz bu önemli özellik kötü niyetli çalışmalara önemli bir engeldir. Meşgul numaralar otomatik olarak algılanarak, parametrik olarak tanımlanan süre sonunda tekrar aranır.

Preview Dialer

Preview yani önizlemeli arama. Bir çeşit manuel aramadır.
Günümüzde genellikle borç takibi, tahsilat, fatura bilgilendirme aramaları gerçekleştiren çağrı merkezileri tarafından tercih edilmektedir. Sistemin temel özelliği aradığınız kişi hakkında siz aramadan önce size bilgi veriyor olması.

Düşünün ki banka borçlusu arıyorsunuz, aradığınız kişinin banka dosyası içerisindeki bilgileri görmek ve sonrasında görüşmek istersiniz. Preview tam olarak size bunu sağlamaktadır. Aranacak kişiler belirlenen sıraya göre müşteri temsilcisi ekranına düşer, müşteri temsilcisi hazır olduğunda aramayı kendisi başlatır.

 • Hiçbir Yatırım Yapmanıza Gerek Yok
  Tek ihtiyacınız çalışanlarınızın bilgisayarları ve kapasitenizi karşılayacak bir internet bağlantısı.

 • Kullandığınız Kadar Ödeyin.
  Kullanmayacağınız teknolojilere boşu boşuna yatırım yapmayın. Yapmayı düşündüğünüz ek yatırım yerine Bulut Çağrı Merkezi’ni deneyin. İhtiyacınız doğrultusunda kullanım gerçekleştirin ve memnun kalırsanız kullanmaya devam edin.

 • İletişim Güvenliğinden Endişe Etmeyin
  Bulut Çağrı Merkezi  kullandığınızda kurulacak güvenli bağlantı üzerinden hizmet alırsınız. Kendi lokasyonunuzdaki sistem ile Bulut sistemi arasında, güvenlik anlamında hiçbir fark bulunmaz. Verilerinizi sizden başkası göremez.

   

 • Veri Güvenliğiniz İçin Endişe Etmeyin
  Verileriniz Bulut Çağrı Merkezi üzerinde sadece sizin erişiminize açık şekilde tutulur. Ses kayıtlarınız isterseniz kendi lokasyonunuzda arşivlenir ve hiçbir şekilde Bulut Çağrı Merkezi’nde tutulmaz. Dilerseniz biz saklarız, sadece siz ulaşırsınız. Sunucularımız Türkiye’dedir ve verileriniz regülasyonlara uygun şekilde  sınırlariçerisinde saklanır.

 • İster Büyüyün İster Küçülün
  Eğer satın aldığınız ve yönettiğiniz donanımlar ve yazılımlar ile uğraşıyorsanız büyümek ya da küçülmek de ayrı bir sorun olabilir. Ya tam ihtiyacınız olduğu anda yeterince hızlı büyüyemez ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayamazsanız? Peki tam tersi durumda? Yaptığınız onca teknoloji yatırımı küçülmeye ihtiyaç duyduğunuzda yine yerinde olacak ve aynı kaynaklara ihtiyaç duymaya devam edecek. Bulut Çağrı Merkezi’nden hizmet aldığınızda bütün bunlar için kaygılanmanıza gerek kalmaz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar teknoloji hizmeti alırsınız.

BAYİMİZ OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN !