skip to Main Content

Yeastar Türkiye Distribütörü NOLTO

Nolto 2020 yılı itibariyle telekomünikasyon sektörünün lider IP Santral ve VoIP Gateway markalarından Yeastar Türkiye distribütörü oldu.

Yeastar, KOBİ’ler için bulut tabanlı ve şirket içi VoIP PBX’ler ve VoIP ağ geçitleri sunan global bir firmadır. 2006 yılında kurulan Yeastar, küresel bir ortak ağı ve dünya çapında 100.000’den fazla müşterisi ile telekomünikasyon sektöründe küresel bir lider olarak kendini kanıtlamıştır. Yeastar müşterileri, yüksek performans ve yenilik için sektörde tutarlı bir şekilde tanınan esnek ve uygun maliyetli iletişim çözümlerini kaliteli teknik destek ile kullanır.

Yeastar Logo
Yeastar Logo

Yeastar, IP Santral (PBX) ürünlerinin yanında, FXS, FXO, GSM Gateway ürünleri ve Bulut Santral (Cloud PBX) çözümleri üretmektedir.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nolto Bayisi olarak sizde Yeastar ve diğer markalarla ilgili avantajlı fiyatlar ve satış öncesi/sonrası destek alabilirsiniz.

Yeastar Türkiye Distribütörü olmanın dışında, Nolto Bilişim başka bir çok marka ile de distribütörlük ve gold partnerlik anlaşması yapmaktadır. IP Telefon başta olmak üzere, Telekomünikasyon projelerinizde bizden fiyat ve destek alabilirsiniz.

VoIP Gateway
VoIP Gateway

Yeastar Türkiye Distribütörü Nolto, sadece dağıtıcı olarak değil, ürünlerin Türkçeleştirilmesi, geliştirilmesi ve pazarlama faaliyetlerinde de çözüm ortağı olarak destek verecektir. Yeastar 100’den fazla ülkede 200.000’den fazla mutlu müşteriye sahiptir.

Nolto - Yeastar - Yealink
Nolto – Yeastar – Yealink

Ar-ge yatırımları ve katma değerleri çözümleriyle rakiplerinden öne çıkan bir marka olarak, ürünlerinde yüksek güvenlik, mobilite çözümleri, çeşitli sektörler için katma değerler hizmetler de üretmektedir. Linkus Softphone yazılımı ile cep telefonu bilgisayar üzerindeki bütün işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabilmektedir. Günümüzün en çok aranan özelliği olan mobilite, cep telefonu, evinizi veya uzak bir ofisi, şirket merkezine bağlı kalarak sürekli iletişim halinde olmanızı sağlıyor.

Gelişmeler için sosyal medya hesaplarımızı ve web sitemizi takip etmeyi unutmayın. Mail listemize üye olarak düzenli olarak paylaştığımız kampanyalar ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.