skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Yeastar, TMCnet 2021 “Remote Work Pioneer” Ödülünü Kazandı

Dünya’nın önde gelen Kobi Telefon Santrali Sistemleri üreticisi Yeastar‘ın Linkus Uygulaması, global medya şirketi TMC tarafından “2021 Yılınının Uzaktan Çalışma Öncüsü” öldülüne layık görüldü.

Bu ödül, Koronavirüs Salgını’nın getirdiği Uzaktan Çalışma‘daki büyük artışı destekleyen şirketlere veriliyor.

“Mart 2020’nin başlarında, 3 ayrı tamamlayıcı uzaktan çalışma teklifi sunduk ve dünya çapında binlerce şirketin evden çalışma moduna sorunsuz bir geçiş yapmasına yardımcı olduk. Çözümlerimizle, dağıtılmış iş gücü için üretkenlik ve verimlilik sağlayabildiler. Ekibimiz geçtiğimiz yıl, bu şirketlerin pandemide güvende, bağlantılı ve işbirlikçi kalabilmelerini sağlamak için çok çalıştı. Haziran sonu itibariyle Linkus kullanımında %300, Linkus Bulut Hizmeti abonelerinde %370 artış yaşadık. Geçen yıl ayrıca Bulut PBX dağıtımında% 200 artışa tanık oldu. Çözümümüzün ihtiyacı olanlara yardımcı olabileceğinden ve çabalarımızın TMCnet tarafından takdir edilmesinden memnuniyet duyuyoruz. “

Yeastar Başkan Yardımcısı Prince Cai

Geçtiğimiz Ekim ayı sonlarında Yeastar, KOBİ’ler için daha sofistike iletişim ihtiyacını karşılayan “PBX Plus More” felsefesine sahip yepyeni P-Serisi Santral Sistemini tanıttı. Linkus Web İstemcisinin Linkus UC Client ailesine eklenmesiyle, işletmeler fiziksel konumdan bağımsız olarak tüm cihazlarda tüm cihazlarda entegre ses, video, mesajlaşma, konferans ve daha fazlasıyla gerçek zamanlı iletişimin ve işbirliğinin keyfini çıkarabilir. Uzaktan çalışma burada kalıcı olduğundan, Yeastar işletmelerin her yerden çalışmalarına yardımcı olacak ve ekiplerini daha şaşırtıcı özelliklerle güçlendirecek.

TMC CEO’su Rich Tehrani, “Uzaktan çalışan yazılımın ilerlemesinde liderleri takdir eden TMC, “Uzaktan Çalışma Öncü Ödülü’nü alan Yeastar Linkus UC İstemcilerini duyurmaktan gurur duyuyor” dedi. “Yeastar, en son teknoloji trendlerinden yararlanırken, aynı zamanda pazara yenilik ve mükemmellik getirme konusundaki başarılarından dolayı onurlandırılıyor.”

TMC hakkında

Eğitim, sektör haberleri, canlı etkinlikler ve sosyal etki yoluyla, küresel alıcılar satın alma kararları vermek ve pazarlarda gezinmek için TMC’nin içeriğe dayalı pazarlarına güveniyor. Sonuç olarak, önde gelen teknoloji satıcıları benzersiz markalaşma, fikir liderliği ve liderlik yaratma fırsatları için TMC’ye başvurur. Yüz yüze ve çevrimiçi etkinliklerimiz, tüm kullanıcılar için benzersiz görünürlük ve satış beklentileri sunar. Özel müşteri adayı oluşturma programlarımız aracılığıyla, müşterilerimize satış fırsatlarına dönüşen ve veritabanları oluşturan sürekli bir potansiyel müşteri akışı sağlıyoruz. Ek olarak, haber sitelerimizdeki ve haber bültenlerimizdeki görüntülü reklamlardan elde edilen milyonlarca izlenimle markanın itibarını güçlendiriyoruz. TMC’yi 360 derecelik bir pazarlama çözümü haline getiren kapsamlı etkinlik ve tanıtım gezisi yönetimi hizmetleri ve SEO, marka bilinci oluşturma ve genel pazarlama çabalarına yardımcı olmak için ustalıkla hazırlanmış bloglar, basın bültenleri, makaleler ve pazarlama materyalleri ile özel içerik oluşturma sunuyoruz. TMC hakkında daha fazla bilgi almak ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için lütfen www.tmcnet.com adresini ziyaret edin ve bizi Facebook, LinkedIn ve Twitter, @tmcnet üzerinden takip edin.