skip to Main Content

Yealink Skype for Business® HD IP Telefonlar

Yealink, kolay kullanımlı ve az öğrenme maliyeti ile Skype for Business (Skype Kurumsal) HD IP Telefonları sunmak için Microsoft’la yakından çalışır. Yüksek kaliteli telefon uç noktaları, yöneticileri resepsiyonistlere ve KOBİ’lerden büyük işletmelere kadar kullanıcıları kapsar.

Geleceğe yönelik telefonlar, tanıdık ve kullanımı kolay ve bireysel kullanıcı iş akışları için özelleştirilebilen Skype’dan esinlenilmiş bir kullanıcı arayüzü ile kullanıcıların daha fazla benimsenmesini sağlar. Telefonlar, yüksek iletişim verimliliği sağlamak için Skype for Business Server ile birlikte kullanıldığında kapsamlı telefon işlevleri sunar. Dahası, telefonlar çoklu esnek dağıtım yöntemleri ve Yealink’in ön kurulum yazılımı servisi için endişelenmeden konfigürasyon ve kitlesel konuşlandırmayı desteklemektedir. Müşteriler Yealink’in profesyonel teknik desteği ve dünya çapındaki müşteri hizmetleri ile desteklenmektedir.

Yealink Skype for Business uyumlu telefonlar, bulut santral ve PSTN konferans sunan yeni Skype Kurumsal (Office 365‘in bir parçası olarak) sertifikalandı.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin veya www.yealink.com web sitesini inceleyin.

Yealink, Skype for Business uyumlu telefonları T46G ve T48G Office 365 ile de tam uyumlu hale geldi.

Gigabit renkli telefon T46G ve amiral gemisi dokunmatik ekranlı renkli telefon T48G ile müşteri, telefonların Skype’dan esinlenerek kullanıcı arayüzünü deneyimleyebilir ve kolay kurulum ve yönetimi hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir.