skip to Main Content

Nolto Bilişim ve Telekomünikasyon

IP Santral ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon ürünlerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden Yeastar'ın Türkiye'deki tek distribütörüdür.
Küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink gibi dünyanın önde gelen IP Telefon markasının yanında farklı IP Telefon markalarının da partnerlik ve distribütörlüğünü yürütmektedir.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM FCT, LTE Router gibi ekipmanları ihtiyaçlara göre sunmakta ve yazılımlarının gelişimine destek olmaktadır.

Bize Ulaşın

Telefon: +90 216 912 1314
Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye
Gigaset DECT Telefonlar Yeastar IP Santraller Ile Tam Uyumlu

Gigaset DECT Telefonlar Yeastar IP Santraller ile Tam Uyumlu

Gigaset - Yeastar
Gigaset – Yeastar

Dünyanın önde gelen IP Santral üreticisi Yeastar,  Telsiz Telefon piyasasının lider üreticisi Gigaset ( www.gigaset.com )N670 IP PRO ve N870 IP PRO’nun Auto-Provizyon (Hızlı Kurulum) özelliğini destekleyen modeller arasına girdiğini duyurdu.

Mükemmel birlikte çalışabilirliğin yanı sıra, kullanıcılar en son ürün yazılımı sürümü 30.13.0.15 ve Otomatik Hazırlama sürümü 1.8.24 ile sorunsuz ve basit kurulumun keyfini çıkarabilirler.

Yeastar Otomatik Hazırlama (Auto-Provizioning), kullanıcıların stresten kaçınmalarını ve desteklenen ve sertifikalı uç noktaları yapılandırma zamanını azaltmalarını sağlar. Yeastar S-Serisi IP Santral Otomatik Hazırlama, Gigaset Maxwell Masaüstü’nü bir süreliğine destekler. Her iki markanın da gelişen VoIP teknolojileri ve yıllardır ortak kullanıcıların talep ettiği talep ile Yeastar & Gigaset, Yeastar S-Serisi IP Santral ve Gigaset N670 IP PRO ve N870 IP PRO arasında gelişmiş birlikte çalışabilirlik testi yapmaya ve tamamlamaya karar verdi .

Gigaset PRO telefonlar, KOBİ’lerin artan talebi için tasarlanmış DECT tek ve çok hücreli sistemlerdir. Aynı pazarı hedefleyen Yeastar, üst düzey çentikli ve geleceğe yönelik şirket içi PBX sistemi için test sürecini üstlendi. Ortak kaynaklar ve enerji yatırımlarıyla birlikte, Yeastar S-Serisi IP Santral’in tüm VoIP özellikleri artık Gigaset N670 IP PRO ve N870 IP PRO ile tamamen uyumludur. Maxwell serisi, DECT S650H, R650H ve SL750H el cihazları da dahil olmak üzere Gigaset Professional ürün yelpazesinin tüm portföyü, Yeastar şirket içi PBX’e otomatik ve hızlı bir şekilde sunulabilir.

“Yeastar, çok çeşitli VoIP Telefon üreticilerine verdiğimiz destekle tanınıyor. Yeastar PBX sistemiyle daha fazla Gigaset telefon eklemek için büyük bir hareket. Bunu büyük bir başarı olarak görüyoruz, ” diyor Yeastar CEO’su Alan Shen, “ KOBİ pazarına her zaman en iyi kullanıcı dostu PBX sistemini getirmeye çalışıyoruz – Otomatik Hazırlama önemli özelliklerden biridir. Avrupa’nın pazar lideri Gigaset ile işbirliği, kuşkusuz karşılıklı kanal ortaklarımıza ve müşterilerimize büyük fayda sağlıyor. ”

Gigaset’te Yeastar ile ortaklık konusunda Teknik Satışlar Müdürü Eric Baremans: “Yeastar ve Gigaset arasındaki işbirliği, bayilerimiz arasındaki güveni güçlendiriyor. IP-DECT çözümlerimizin Yeastar IP-PBX sistemleri üzerindeki sertifikasyonu ile müşteriler, Gigaset Profesyonel IP DECT Tekli ve Çoklu Hücrelerin yanı sıra ilgili el cihazlarını otomatik sağlama yoluyla kullanma olanağından yararlanırlar. Gigaset Maxwell IP masaüstü portföyümüzün uygulanmasından sonra, N670IP PRO ve N870IP PRO’muzun entegrasyonu, Yeastar ile güçlü işbirliğimizde ve ortak bir çözüm teklifinin gelecekteki başarısında önemli bir adım oldu. ”

Yeastar Hakkında

Yeastar, KOBİ’ler için bulut tabanlı ve şirket içi IP Santral’ler sağlar ve işgücü ile müşterileri daha verimli bir şekilde birleştiren Birleşik İletişim (UC) çözümleri sunar . 2006 yılında kurulan Yeastar, dünya çapında katma değerli distribütör ve satıcı ağı ve 200.000’den fazla müşterisi ile sektörde küresel bir lider olarak kurulmuştur. Yeastar müşterileri, yüksek performans ve yenilik için sürekli olarak tanınan, sahip olması ve yönetimi kolay iletişim çözümlerinin tadını çıkarır. Yeastar hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.yeastar.com .

Gigaset Hakkında

Gigaset, iletişim teknolojisi alanında uluslararası faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirket, DECT telefonlarında Avrupa’nın pazar lideridir ve aynı şekilde uluslararası arenada da liderdir ve yaklaşık 50 ülkede 900’e yakın çalışanı ve satış faaliyetleri vardır. İş faaliyetleri sadece DECT telefonları değil, aynı zamanda kapsamlı bir akıllı telefon portföyü, bulut tabanlı akıllı ev güvenliği, konfor ve yardımcı çözümler ile küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) ve işletme düzeyindeki şirketler için iş telefonu çözümlerini de içermektedir. Gigaset hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.gigaset.com adresini ziyaret edin .