skip to Main Content

Nolto Bilişim ve Telekomünikasyon

IP Santral ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon ürünlerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden Yeastar'ın Türkiye'deki tek distribütörüdür.
Küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink gibi dünyanın önde gelen IP Telefon markasının yanında farklı IP Telefon markalarının da partnerlik ve distribütörlüğünü yürütmektedir.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM FCT, LTE Router gibi ekipmanları ihtiyaçlara göre sunmakta ve yazılımlarının gelişimine destek olmaktadır.

Bize Ulaşın

Email: info@nolto.com
Telefon: +90 216 912 1314
Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Bayimiz Olun

bayilikBayilik formunu doldurun, sizi arayalım. IP santral, IP Telefon, VOIP Ürünleri satış ve kurulumu yapabilecek bilişim, network, altyapı, güvenlik, elektrik-elektronik, akıllı ev firmalarına bayilik veriyoruz. Ürünlerin eğitim ve desteği tarafımızdan verilmekte, satış öncesi ve sonrası bizden yardım alabilirsiniz. Teknik anlamda temel IP, VoIP ve Kablolama bilgisi yeterlidir.

İlgi duyan firmalar 26 Mart tarihinde yaptığımız webinarımızı (internet üzerinden sunum) izleyebilir: https://www.nolto.com/bizden-haberler/yeastar-ip-santral-tanirim-webinarini-gerceklestirdik/

Distribütör ve çözüm ortağı olduğumuz markalar sektöründe kalitesiyle kendini ispatlamış, fiyat ve teknik özellikleriyle öne çıkan markalardır.

Bayi ve çözüm ortağımız olan firmalara telekomünikasyon projelerinde satış öncesi ve satış sonrası destek oluyoruz. Satış, pazarlama, müşterilerden gelen teknik soruların cevaplanması, kurulum ve yönetim için eğitim gibi konularda sürekli desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Nolto Bilişim hiç bir platformda veya web sitesi üzerinden doğrudan son kullanıcılara satış yapmamaktadır.  Türkiye genelinde ürün satışlarımızı sadece bayi ağı üzerinden gerçekleştirmektedir.

Detaylı bilgi için bize ulaşmakta lütfen tereddüt etmeyin.