skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Bayimiz Olun

bayilikBayilik formunu doldurun, sizi arayalım.

Distribütör ve çözüm ortağı olduğumuz markalar sektöründe kalitesiyle kendini ispatlamış, fiyat ve teknik özellikleriyle öne çıkan markalardır.

Bayi ve çözüm ortağımız olan firmalara telekomünikasyon projelerinde satış öncesi ve satış sonrası destek oluyoruz. Satış, pazarlama, müşterilerden gelen teknik soruların cevaplanması, kurulum ve yönetim için eğitim gibi konularda sürekli desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Nolto Bilişim hiç bir platformda veya web sitesi üzerinden doğrudan son kullanıcılara satış yapmamaktadır.  Türkiye genelinde ürün satışları sadece bayi ağı üzerinden gerçekleşmektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşmakta lütfen tereddüt etmeyin.

Formu doldurmakta sorun yasarsanız [email protected] adresine eposta gönderebilirsiniz.

Türkiye genelinde Bayi ve Çözüm ortaklığı için formu doldurun. Bilişim, Telekomünikasyon, Teknoloji, Güvenlik, IP Kamera, Zayıf Akım, Yazılım Bilgisayar Firmaları iletişime geçebilir. IP santral, IP Telefon, VOIP Ürünleri satış ve kurulumu yapabilecek bilişim, network, altyapı, güvenlik, elektrik-elektronik, akıllı ev firmalarına bayilik veriyoruz. Ürünlerin eğitim ve desteği tarafımızdan verilmekte, satış öncesi ve sonrası bizden yardım alabilirsiniz. Teknik anlamda temel IP, VoIP ve Kablolama bilgisi yeterlidir.